‍ ‍ ‍ دانش آموز کشتی گیر گناباد در راه  مسابقات قهرمانی کشور

عادل دولتخواه از  آموز,v شگاه شهید بقایی بیدخت با برگزاری سه مرحله آمادگی و قرار گرفتن در لیست نهایی استان خراسان رضوی   در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می کند .
این مسابقات به میزبانی خرم آباد و از نیمه تیرماه آغاز می شود .
برای اولین بار می باشد که دانش آموزی از گناباد در رشته کشتی فرنگی در مسابقات کشوری حضور پیدا خواهد کرد .  برای این ورزشکار پر تلاش و مربیان زحمتکش  ایشان آرزوی موفقیت داریم .

پیام مدیر آموزش و پرورش گناباد جناب اقای دکتر محمدپور 

حضور دانش آموز ورزشکار گنابادی در مسابقات قهرمانی کشور  که نماد بالاترین مسابقات ورزشی می باشد مایه مباهات و افتخار مجموعه مدیریت آموزش و پرورش گناباد می باشد .
قطعا با حضور مربیان با تجربه و با دانش روز که در بین دبیران ورزش و تربیت بدنی گناباد کم هم نیستند در آینده شاهد حضور ورزشکاران دانش آموز گناباد در سایر رشته های ورزشی نیز خواهیم بود .
نظر به روی تشک رفتن عادل دولتخواه کشتی گیر نوجوان و خوش آتیه آموزشگاه شهید بقایی بیدخت در یکی از سخت ترین میدان های ورزشی کشور ؛ برای این عزیز ارزوی موفقیت و سربلندی می کنیم.
مدیریت آموزش و پرورش گناباد از هیچگونه  تلاشی برای تامین تجهیزات سخت افزاری و استفاده از مربیان با تجربه در جهت تشویق دانش اموزان به حضور در عرصه های ملی دریغ نخواهد کرد .
امید حضور تمامی ورزشکاران  پرتلاش شهرستان در میدان های ملی و جهانی در راستای اهداف والای تربیت اسلامی

هادی محمدپور
مدیر آموزش و پرورش گناباد

ورزش و جوانان بیدخت