دبیر هیات کشتی گناباد گفت: با توجه به پتانسیل بالای کشتی گیران شهرستان گناباد و البته زیر ساخت های عالی برای این رشته ورزشی هیات کشتی در سال جدید برنامه ها و مسابقات متعددی را در برنامه دارد .
بنا بر گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت اکبر نیکخواه که در جلسه پیشکسوتان کشتی بیدخت حضور داشت افزود : با حمایت های تمامی مسولین شهرستان بخصوص نماینده محترم جناب اقای دکتر بنایی و پیگیری ریاست اداره ورزش و جوانان جناب اقای امینی از لحاظ تشک کشتی تحولات بسیار خوبی در بخش مرکزی و بخشهای دیگر اتفاق افتاده که قابل تقدیر می باشد .
نیکخواه ضمن تشکر از جناب اقای دکتر قرچه در خصوص دعوت پیشکسوتان و مربیان قدیمی کشتی بیدخت بیان داشت با توجه به وجود خانه کشتی در شهر بیدخت و استعداد های بالا در این رشته بخصوص قهرمانی که در سال گدشته در کشور و استان افتخار افرینی کردند(آقایان کاظمی و دولتخواه) بعد از نیمه شعبان تعداد کلاسهای آموزشی در بیدخت افزایش خواهد یافت که در این کلاسها از تجربیات مربیان نخبه بیدخت و گناباد استفاده خواهد شد .
دبیر هیات کشتی افزود ، هیات کشتی بیدخت در راستای برنامه های هیات شهرستان کلاسهای اموزشی و مسابقات بسیار خوبی در چند سال اخیر برگزار نموده که با تزریق تجربه پیشکسوتان و پشتکار بالای جوانان در سال جاری رقابتها و برنامه های بسیار خوبی مشاهده خواهد شد .
خانه کشتی بیدخت در بهمن ماه ۹۵ با حضور مسولین در محل تالار قائم آل محمد افتتاح شد و در حال حاضر کلاسهای اموزشی در روزهای فرد زیر نظر جناب اقای خزایی از مربیان مطرح شهرستان برگزار می شود .
خاطر نشان می شود با نگاه ویژه امام جمعه محترم شهرستان فیض اباد و بانی این مجتمع حجه السلام حاج اقای میری و جناب مهندس یگانه و حسین بقایی مدیریت این مجموعه به توسعه رشته های ورزشی ، در سال جدید به صورت رایگان و تقبل هزینه از سوی خیرین در اختیار کشتی گیران قرار خواهد گرفت .
روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت
beydokhtsport.ir