بعد از افطار روز دهم ماه مبارک حوالی ساعت ۳۰ ۲۱ در محل تربیت بدنی بیدخت طبق معمول مسئول تربیت بدنی بیدخت پشت میز و دفتر باز ( دفتر حساب و کتاب ها ی تربیت بدنی بیدخت ) نشسته بودند فرصت را غنیمت شمرده و بعد از مصاحبه های متفاوت اینبار گپی خودمانی باخود ایشان داشتیم که مشاهده می فرمایید .

آقای قاسم زاده با سلام ، انگار یک سال گذشت از مسئولیت شما ، این سال را چطور دیدید؟*

با سلام خدمت شما ، انگار اینجوری به نظر می رسد . سال خوبی بود امیدواریم بهتر هم بشود

  امکان این هست گزارش مختصری از برنامه های سالی که گذشت ارائه نمایید ؟*   

     اگر بشود خلاصه گفت شاید به این شرح باشد :

برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان

کاشت چمن ورزشی

برگزاری دوره کشوری ژیمناستیک برادران و خواهران

برگزاری مسابقات فوتسال جام فجر

برگزاری مسابقات متنوع ورزشی دهه فجر

برگزاری مسابقات دانش آموزی شهرستان به میزبانی تربیت بدنی بیدخت

برگزاری پیاده روی همگانی

اولین مراسم تجلیل از ورزشی های بیدخت

تجهیز و بهسازی کف پوش ورزشی

…و

         در ارتباط با چمن و رزشی بیدخت کی زمان افتتاح آن فرا می رسد ؟*  

به امید خداوند ، انشالله شاید در مرداد یا شهریور ماه

 اگر اشکالی ندارد لطفا  بدون رودرواسی جواب دهید …  فعالترین هیئت و کم کارترین هیئت ؟

من همیشه رک هستم و رودرواسی با کسی ندارم .  در بیدخت هیئت ها ف عالیت را تنها در برگزاری مسابقه می دانند و بس . به نظر من فعالترین هیئت در بحث  آموزش ومسابقات ژیمناستیک و فوتبال و کم کارترین هیئت نیز کشتی و رزمی . برخی هیئت ها هم که تنها روی برگه هیئت هستند و لاغیر

در جدیدترین اقدام هیئت فوتبال بیدخت مستقل شد ؟ 

بله با نامه نگاری های متعدد این کار صورت گرفت . اما راستش را بخواهید الان پشیمان هستم . بیدخت ظرفیت این کارها را ندارد .

منظورتان ؟ 

از اول حضور بنده تمام تلاش و پشتکار بنده بر استقلال تربیت بدنی بیدخت بود . که در زمان ریاست محترم اداره کل جناب آقای هاشمی برخی مراحل نیز انجام شد . حتی برنامه برای استقلال هیت ها نیز داشتیم . اما با گذشت زمان این کار را بیهوده دیدم .

راستش برای ما بیدختی ها که خودمان را قبول نداریم  همینکه دفتری نیز داریم از سر مان زیاد است .

در ارتباط با چمن ؟ 

. ممنون از زحمات دوست گرامی حمید آقا نقره که ما را یاری داند . راستش در برخی مواقع اگر کمک ایشان نبود چمن خیلی قبلها خشک می شد و قابل استفاده نبود .  در بحث چمن از اول دوره بنده یک ریالی کمک به بیدخت نشده است و با توجه به بحث بالای هزینه آبیاری کمک های ایشان قابل ستودنی است . همچنین تلاش های آقای نیکخواه که به . حق قابل تقدیر است .  . و تشکر از دوستانمان در شورا و شهرداری و دوستان دیگر همشهری که مار را یاری می رسانند .  البته با تلاش های زیاد جناب آقای بقایی و. علی اکبری مسئول دفتر نماینده و مسئولین شورای بیدخت مبلغ ۲۰ میلیون اعتبار برای بیدخت در نظر گرفته شده است اما با صحبت های مسئولین گناباد و بدهی ۲۲ میلیونی چمن بیدخت در بحث زیر ساخت ها از این پول چیزی دست مارا نخواهد گرفت .

 در ارتباط با  مراسم تجلیل از ورزشکاران :* 

آنگونه که  انتظار داشتیم انجام شد . هر چند نظراتی بود که در هر مراسمی بحث و نظر هست .

 صحبت های شده که شما می روید ؟* 

خنده ..  صجبت های زیادی می شود که بنده بیخبرم . اما با توجه به مشغله کاری و برخی فعالیت های تحقیقاتی در مشهد مقدس امیدوارم از اول مهرماه عزیزان تربیت بدنی گناباد فردی لایق تر را بر کرسی ریاست تربیت بدنی بیدخت بنشانند . بنده به خاطر حضور در تربیت بدنی بیدخت امتیازات زیادی در ارتباط با دیگردبیران ورزش چه از لحاظ مادی و معنوی از دست دادم که آن هم به خاطر عشق به ورزش بیدخت بود . اما دیگر تمایلی به ادامه با این شرایط ندارم .

 مسائل مالی ورزش بیدخت ؟* 

عالیست. …… خنده ….  این را باید به دوستان بیان کنم که ما ماهیانه با وجود چمن در حدود ۵ / ۲ میلیون هزینه داریم که تا الان اینها را چه جوری ردیف کردیم کمک خداوند بوده است و دوستان دیگر . اما دیگر با این شرایط هزینه و از سویی دریافتی ها جوابگو نیست .

 آیا در رمضام مسابقه ای خواهیم داشت ؟* 

بعید می دانم . فعلا هیچگونه  مسابقه ای در چند ماه اخیر نخواهیم داشت . در دوره های قبل مسابقات زیادی برگزار کردیم بغیر ار کسری بودجه و کمک هایی که قرار بود بشود و نشد هیچ بازخوردی ندیدیم . امیدواریم با برگزار نکردن لااقل بازخورد منفی زیادی ببینیم.

 در ارتباط با سالن کوچک ؟*

حرفی نزنم بهتر است .در سالن متاسفانه  بغیر از ایروبیک بانوان که اجاره ماهیانه پرداخت می کنند دیگر بزرگان ( کشتی و باستانی )  اجاره سالن را نداده که هیچ  ،  طلبکار نیز هستند . به دلیل کمبود بودجه و هزینه بالای سالن از ۱۵ تیر ماه آن سالن دارای بیمه نیست . به مربیان محترم تذکر داده شده است  که در صورت هر گونه اسیب تربیت بدنی بیدخت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

 بحث آخر ؟*

ممنون از شما مهدی آقا . ما حرف زدیم اما از فردا نظراتی خواهیم دید که …. . از کارهایی که در تربیت بدنی کردم از صمیم قلب  راض ام. بنده نیز مانند دیگر مسئولان قبلی یک ریالی  از تربیت بدنی دریافت ننموده ام و تنها به خاطر آبادانی شهر کارهایی کردم که امیدوارم خداوند متعال از حقیر بپذیرد .. نقصانی هم حتما بوده که همشریان مان به بزگواری خود از ما خواهند بخشید.

تشکر از شما مربی ژیمناستیک که بالاترین امتیاز مربیگری را در دوره کشور کسب کردی و امیدوارم با توجه به استعداد زیاد در شهرستان تیم های قوی به مسابقات استانی اعزام کنید

گزارش : مهدی دهمرده 

 


 1. محمد گفت:

  بسیار خوب
  غافلگیرانه

 2. هم شهری گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لطفا مسابقات والیبال هم برگزار کنید
  با تشکر

 3. true گفت:

  سلام و خسته نباسید
  راستش حق با شماست
  اما در بیدخت مسابقه ضروریست
  فوتسال یا والیبال
  هر کدامش فرق نمیکند برای سرگرم شدن جوانان بیدختی مفید است
  ممنون