مسابقات والیبال جام رمضان بیدخت پس از ۴۰ بازی در روز سه شنبه ۶ شهریور ماه ۱۳۹۲ درساعت ۲۰ مراسم اختتامیه خود را برگزار نمود .

بازی نهایی بین تیم های بهاباد و کاخک برگزار شد که تیم کاخک با نتیجه ۳ بر یک بر تیم بهاباد غلبه نموده و موفق به کسب مقام اول شد . در بازی رده بندی نیز تیم های شهید دوستدار و اتحاد نوغاب باید مسابقه برگزار می نمودند که  هیچ یک از آنها در بازی رده بندی حاضر نشدند .

پس از پایان مسابقه به تیم های برتر و مسئولین مسابقات لوح تقدیر و جوایز اهدا شد .در این مراسم مجری برنامه ها جناب آقای مصطفی علی اکبری ضمن خیر مقدم به همه حاضران از سرپرست فنی مسابقات خواستند تا گزارش مسابقات را ارائه نمایند . در ادامه جناب آقای شاهدوست ضمن تشکر از برگزاری مسابقات به صورت احسنت از برگزار کنندگان این مسابقات تشکر نمودند.  در این مراسم ریاست محتر م اداره ورزش و جوانان گناباد جناب آقای شاهدوست ، ریاست تربیت بدنی بیدخت جناب آقای قاسم زاده ، ریاست محترم کلانتری بیدخت جناب آقای طالبی ، شورای محترم شهر کاخک جناب آقای طالب الحق و پیشکسوتان والیبال بیدخت و گناباد علی الخصوص جناب آقای آراسته و… حضور داشتند . جوایز تیم ها به ترتیب مبالغ ۳۰۰ ،۲۰۰و۱۵۰ هزار تومان بوده که در مراسم به تیم ها اهدا شد .

جناب اقای قاسم زاده در گزارشی به وب سایت نمایندگی بیدخت خاطر نشان نمودند که برنامه های تربیت بدنی بیدخت در ماه شهریور شامل، برگزاری دوره مربیگری ژیمناستیک  به مدرسی جناب اقای خیاطی از مدرسان بین اللملی ایران با همکاری هیئت و انجمن ژیمناستیک گناباد از ۷ شهریورماه ،برگزاری مسابقات والیبال بانوان از ۱۴ شهریور ماه و برگزاری مسابقات فوتسال جام دفاع مقدس از ۱۷ شهریور ماه می باشد که توسط مسئولین مشخص شده برنامه ریزی شده و به حول قوه الهی برگزار خواهد شد .

در حاشیه  بازی ها:

  • استقبال از  مراسم اختتامیه در حد مطلوب بوده و بیشتر تماشاگران از بهاباد و کاخک بودند .
  • عدم صعود حتی یک تیم از بیدخت به مراحل بالاتر مسابقات که باید مورد بررسی قرار بگیرد.
  • همکاری فوق العااده داوران با این مسابقات به خصوص برادران عبدالهی و پاسدار که قابل تقدیر می باشد .
  • استقبال بی سابقه  تیم ها که در سطح شهرستان و شاید هم استان بی نظیر بود .
  • همکاری برخی نهاد ها از جمله  کارشناسی تربیت بدنی جناب آقایان عصفوری و پورعیدی به جهت در اختیار گذاشتن برخی وسایل و کلانتری محترم بیدخت به جهت نظم و امنیت و هیئت والیبال شهرستان جناب آقای پاسدار که قابل تقدیر می باشد .

مسئولین برگزار کننده مسابقات والیبال جام رمضان:

سرپرست فنی : مهدی علی اکبری

سرپرست اجرایی: رضا شریفی ، مهدی دهمرده

مسئول تبلیغات : هاشم هاشمی

پزشکیار : علی جمعه

داوران :آقایان آراسته ، عبدالهی ، پاسدار، کریمی ، دوستدار ، مرشدی ، صادقی ،مرادپورو…

مسئول سالن : اسفندیار جوان