به همت دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و نمایندگی ورزش و جوانان بیدخت برنامه کویر پیمایی دانشجویی در اولین روز زمستان برگزار شد . در این برنامه کویر پیمایی که  ۳۵ دانشجو حضور داشتند مسیر روستای  شوراب ، قله اناهیتا ، اسیاب های قدیمی طی مسیر شد.

مسئول ورزش و جوانان بیدخت در این باره افزود : به همت مدیریت محترم دانشگاه علمی کاربردی اقای ازقندی در ۴ سال پیاپی برای دانشجویانی که واحد درسی تربیت بدنی  و ورزش را انتتخاب نموده اند برنامه کویر پیمایی و کوهنوردی برگزار می شود که ضمن ایجاد انگیزه برای گرایش دانشجویان به این ورزش مفرح و با نشاط باعث می شو د حضور دانشجویان که اکثرا پدران خانواده می باشند زمینه حضور اعضاء خانواده به ورزشهای همگانی در ایام فراغت فراهم گردد . این در حالی است که به دلایل متعدد از قبیل گرفتاریهای شغلی ، مالی و … بسیاری از والدین تمایل چندانی به شرکت در برنامه های ورزشی همگانی نداشته و این خود با عث تاثیر گذاشتن بر فرزندان خانواده خواهد شد .

قاسم زاده افزود : در این برنامه که چهارمین سال خود را با مشارکت دانشگاه سپری می نماید زمینه حضور برخی دانشجویان که علاقه و توانایی حضور در رشته های خاص ورزشی همانند فوتسال و والیبال را به صورت قهرمانی ندارند استعداد و توانایی خود را در ورزش همگانی کوهنوردی و کویر پیمایی محک می زنند . ایشا ن ضمن تشکر از ریاست دانشگاه به دلیل اهمیت دادن به موضوع ورزش دانشجویان و گنجاندن اردوهای ورزشی فرهنگی در برنامه های ترمی دانشگاه افزوند با همت دانشگاه برای مدرسین و کارمندان دانشگاه نیز برنامه ویژه کویر پیمایی در نظر گرفته شده و در بهمن ماه سال جاری اجرا خواهد شد .

این برنامه که به مدت  ۳ ساعت به طول انجامید اعضا تیم کوهنوردی بیدخت همراه دانشجویان حضور داشتند که از این گروه فعال و با نشاط تقدیر و تشکر می نماییم.

ورزش و جوانان بیدخت