تیم دانش آموزی شهرستان گناباد در مسابقات ژیمناستیک استان موفق شد در دوره اول و دوم  مقام های سوم و چهارم انفرادی را به دست آورد . مسئول انجمن ژیمناستیک گناباد بیان داشتند : این مسابقات در شهر مقدس مشهد در روز ۱۱ اردیبهشت ماه و در سالن اختصاصی ژیمناستیک استاد یزدزاد برگزار شد . قاسم زاده افزود تیم شهرستان گناباد در دوره اول توسط اقای امیررضا امانیان ،حامد صفری و محمد ده مرده به ترتیب دو مقام سومی و چهارمی انفرادی در حرکات زمینی و پرش خرک به دست اورده و در دوره دوم توسط هاشم کاظمی مقدم در حرکات زمینی مقام سوم را به دست اورد . قاسم زاده افزود در این دوره از مسابقات در دوره دوم به صورت جشنواره ای برگزار میشد .

قاسم زاده از حمایت مدیریت و معاونت محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان اقایان مهدوی و مومن مقدم و نیز کارشناس مسئولین محترم تربیت بدنی آقایان محسن زاده و عصفوری تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند برای اولین سال مدیریت هتل تالار کوثر بیدخت به عنوان حامی با این تیم همراهی نمودند  که تشکر ویژه ای از جناب اقای علی اکبری و امینی داریم .

یاسر قاسم زاده ابراز داشت : با توجه به اجرای طرح ژیمناست در سال تحصیلی جدید و کشف استعداد های تازه در این رشته مفرح امید ان می رود تا شهرستان در سال های اتی موفقیت های بیشتری به دست آورد .

در این دوره از مسابقات که با حضور ۹ تیم برگزار می شد اقایان قاسم زاده و کاظمی مربیگری و سرپرستی تیم را بر عهده داشتند .