پاسخی به برخی سوالات:

بسمه تعالی

با تشکر از تمام ورزشکاران و ورزش دوستانی که در مراسم تجلیل از ورزشکاران بیدختی حضور بهم رسانیده و باعث برگزاری آبرومندانه آن در حضور مسئولان شهر و شهرستان شدند.

در ارتباط با این مراسم انتقاد هایی شده که لازم است پاسخ داده شود :

۱-      در ارتباط با رشته فوتبال و فوتسال تربیت بدنی بیدخت در ابتدا به هیچ عنوان قصد انتخاب بازیکن برتر و مربی در این دورشته را نداشت ، بدلایل عدیده ای مانند عدم ارسال حتی یک برگه گزارش از عملکرد خود ، عدم آشنایی با بازیکنان ( عدم ارسال اسامی بازیکنان طی نامه ارسالی در مهرماه۹۲ از هیچ یک از دو باشگاه ) و کلهم  خودمختاری دوباشگاه در برنامه ها …

باعث افتخار است که این دوباشگاه در شهر بیدخت حضور دارند ولی احترام به تربیت بدنی بیدخت نیز بر آنان واجب می باشد . با این تفاسیر ولی به دلیل وجود مربیان و ورزشکاران بی شمار و عدم بی احترامی به این دوباشگاه یک بازیکن از هر باشگاه انتخاب شدند  و در مراسم از آنان تقدیر شد . متاسفانه بازیکن انتخاب شده از یک تیم نیز با تماس به سالن آمدند

۲-      عدم حضور بازیکنان و در راس آن مربیان و اعضاء هیئت رئیسه دو باشگاه در مراسم به دلیل عدم ارسال دعوتنامه

تربیت بدنی بیدخت در راستای کاهش هزینه ها و اتلاف وقت برای یک فرد به عنوان روابط عمومی دعوتنامه ارسال نموده و آرزو داشته تا از طرف ایشان به تمامی بازیکنان و مربیان و… اطلاع رسانی شود . ولی متاسفانه برخی دوستان انتظار ارسال ۵۰ دعوتنامه به اسم به تک تک کادر فنی و بازیکنان داشتند .

به عنوان مثال ، جناب آقای حسین بقایی پیشکسوت ورزشی و مورد احترام بیدختیان ، نیز دعوتنامه کلی پیشکسوتان والیبال دریافت نموده و دعوتنامه جداگانه ای برای ایشان ارسال نشده بود ولی با این وجود  در مراسم حضور داشتند .که قابل تقدیر می باشد .

 

۳-      تربیت بدنی بیدخت از این دوباشگاه در طول ۷ ماه حضور آقای قاسم زاده  انتظارات بسیار بیشتر داشته که برآورده نشده است .

۴-      در ارتباط تقدیر از آقایان محمدی ، میر ، نیکخواه ، این افراد از مسئولان فعال ورزشی بیدخت و مراسم تجلیل  بوده اند و بخاطر اینکه جزء باشگاه خاصی باشند از انان تقدیر نشده است .

۵-      تنها مربی فعال و با سواد بیدخت که با هیئت فوتبال همکاری خالصانه داشته و از آبان ۹۲ به تمرین نوآموزان در سالن بدون هیچ گونه چشم داشتی می پردازند آقای حسینی بوده که باید از ایشان تقدیر درخوری صورت می گرفت که در مراسم به انجام رسید .

 

۶-      در ارتباط با مقام آوران بدنسازی و سوارکاری و گود صالح ، زمانی که این بزرگواران تربیت بدنی را قابل دانسته و گزارشات و برنامه های خود را ارسال نمایند و به صورت ماهانه با هیئت ها در ارتباط باشند به  عنوان  ورزشکاران تحت حمایت تربیت بدنی قرار خواهند گرفت .

 

۷-      در ارتباط با خیرین محترم  تربیت بدنی سعی نموده تا حتی الامکان اسامی این بزرگواران را به رشته تحریر در آورده و در مراسم اعلام نماید با این تفاسیر باز هم اگر عزیزانی از قلم افتاده اند صمیمانه از این عزیزان عذر خواهی می کند ( اسامی افرادکمک کننده در سنوات قبل  متاسفانه  به صورت مکتوب وجود نداشته و از طریق پرس و جومشخص شده اند . در مورد عزیزیان کمک کننده به کاشت چمن نیز اسامی  آنان در تربیت بدنی موجود بوده و خوشبختانه کسی از قلم نیفتاده بود )

 

۸-      والیبال پیشکسوتان نیز برغم انتخاب آقای مغنی به عنوان ورزشکار برتر والیبال مراسم را تحریم کردند تا به زعم خود مراسم را بی اعتبار جلوه دهند . اما چه خوب بود ما جوانان احترام و اخلاق را از آنان فرا بگیریم

 

****با آررزوی پیشرفت ورزش بیدخت ***

روابط عمومی تربیت بدنی بیدخت


 1. محمد گفت:

  دم شما گرم
  پیشکسوتان والیبال کین؟

  کاش مسئولان هیئت های بیدخت از این اقدام آقای قاسم زاده در روزنامه ها و سایت ها تقدیر کنند تا دیگران بفهمند کار ساده ای نبوده است . و دلگرمی باشد برای سایر کارهای جدید و خلاقانه
  فقط انتقاد انتقاد بلدیم ما .
  مشخصه که به جایی نمیرسیم

 2. بازیکن فوتبال گفت:

  با سلام کار بسیار خوبی بود ولی کاش همه رو به چشم میدید
  من خودم از بازیکنان فوتبال بودم اولا به چشم دیدم که از دوباشگاه هم بازیکن بود هم مسولین بخصوص مسولین فجر پس الکی حرف نزنید دوما از کلیپ اول مراسمتون معلوم بود که از فوتبال و فوتسال خبری نیست هر چند که از عکسای فوتبالی اوا بیشتر به چشم میخورد اونم به دلیل سازنده کلیپ در مورد والیبال کدوم پیشکسوت حضور داشت در مورد اقای حسینی که مربی بنده بودن احترام خاصی هم دارم ولی نمیتونید به بقیه مربیان دیگه بی احترامی بکنید یعنی چه مربی باسواد مگه مربیان دیگه بیسواد هستن ودر مورد فوتبال و دوباشگاه ایا تربیت بدنی از این دوباشگاه حمایتی تا حالا انجام داده است یا فقط موقع کشت چمن یا کارای دیگه بیاد باشگاها و بازیکنان هستید واقعا یعنی ریس تربیت بدنی بیدخت بازیکنان فوتبال دو باشگاه رو نمیشناسید که میگید عدم شناخت بازیکن //بازیکنان همونهای هستن که برای کشت چمن همه کار کردن ولی حالا ناشناخته شدن
  ولی در کل مراسم خوبی بود ولی بهتر هم میشد باشد

  • تربیت بدنی بیدخت گفت:

   با سلام و تشکر از شما دوست گرامی
   خدای ناکرده تربیت بدنی بیدخت قصد توهین به هیچ باشگاه یا فرد خاصی ندارد . اگر در جمله دقت بفرمایید…. تنها مربی باسواد که با هیئت فوتبال بیدخت همکاری داشته اند ….
   پس لطفا دقت فرمایید مربیان دیگراهل علم بیدخت برای هیت فوتبال بیدخت اقدام خاصی نکرده اند . هر چند قابل احترامند
   ۲- چون باشگاه ها به صورت خصوصی می باشند ارسال اسامی یا کادر فنی به صورت مکتوب به تربیتبدنی بیدخت خیلی شکیل تر خواهد بود هر چند تربیت بدنی بیدخت اصراری بر این امر نداشته و امیدوار است دوباشگاه تحت حمایت همشهریان به مدارج بالای فوتبال برسد .
   ۳- به سرپرستان هر دوباشگاه برای ارسال عکس پیامک داده شده و تعداد عکس ها به نسبت تعداد عکس هایی که به دست مسئول رسیده است طراحی شده بود
   ۴- در ارتباط با کاشت چمن خداقوت به انهایی که کمک کردند ولی در صورتجلسه دیماه۹۱ در زمان ریاست تربیت بدنی آقای میرزایی دو باشگاه موظف شده بودند که در زمان کاشت و آبیاری ۱۰ بازیکن در اختیار تربیت بدنی بگذارند >> آیا این کار صورت گرفت ؟
   آیا گله ای از تربیت بدنی بیدخت به دو باشگاه رسید؟
   افرادی که به کشت چمن کمک کردند تنها به میل شخصی و عرق بیدختی بودنشان پا به زمین گذاشتند .
   ایا از زمان کشت کسی به غیر از چند نفر خاص به آبیاری چمن کمک کرد؟
   چمن برای فوتبالی های بیدخت است و بس ؟
   پس برادرم یک طرفه به قاضی نروید .
   انشالله سال بعد دوباشگاه با تربیت بدنی همکاری صمیمانه تری داشته باشند .

   • بازیکن فوتبال گفت:

    با سلام و خسته نباشید
    در مورد باشگاها که عرض کردید ایا تا به حال مورد حمایت تربیت بدنی بیدخت قرار گرفتن به هر حال به اسم بیدخت و فوتبال دارن خدمت میکنن وانتظار هست لااقل نه از نظر مالی بلکه از نظر روحی روانی در دوران مسابقات بخصوص حمایت بشن در مورد صورت جلسه دیماه ۹۱ در زمان اقای میرزایی باید بگم که هم باشگاها و هم تربیت بدنی اشتباه کردن مگر بازیکنان فوتبال برده هستن که موظف شدن باشگاها ۱۰ نفر رو معرفی کنن بابت کاشت چمن میتونستن درخواست بدن داوطلبانه هر کی دوست داره کمک کنه نه به زور
    منم امیدوارم که همکاری دوستانه و صمیمی بین دو تیم فوتبال و تربیت بدنی وجودداشته باشه

    • جمشید گفت:

     آخه چمن که واسه خودتونه شما باید دنبالشون بیان نه تربیت بدنی بیاد بگه بیان کمک کنید
     واقعا که . . .
     هفت سال که چمن نداشت خوب میگفتید شروع کنن حالا ما کمک می کنیم حالا چی شد پس؟؟؟
     اونایی که اومدن کمک کردن مگه زوری اومدن؟
     مثلا …. یا هرکسی اونجا بوده زوری اومده؟!؟
     اول فکر کنید بعد حرف بزنید

 3. سعید گفت:

  به این سوال بنده جواب بدهید. چرا از بازیکنان و مسءولین فوتسالی تقدیر نکردید در صورتی که تیم فوتسال آوای کویر بیدخت در لیگ برتر فوتسال حضور دارد به مدت ۲ سال!؟(چون فقط آوا تیم فوتسال داره آیــــــا؟؟؟!) و اینکه چرا از بازیکنان نونهال بیدخی آوا و مربیانشون که هفته ای ۱ بار با هزینه باشگاه آوا در چمن مصنوعی بیدخت تمرین میکنند برای آینده فوتبال و فوتسال بیدخت؛ تقدیر نکردین (همینطوری خشک و خالی اصلا بدون تقویم) یا از بازیکنان نوجوان تیم فوتبال فجر که انها هم سخت مشغول تمرین هستند؟! چـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا ؟؟؟!!!

  • lof گفت:

   اونا چه ربطی به تربیت بدنی دارند
   هر تیمی با هزینه شخصیش کار کنه تربیت بدنی باید تقدیر کنه ازش
   عجبا
   خوب وقتی که میگن بیان گزارش بدین یا کمک کنین میگن ما یک تیم خصوصی هستیم و اصلا به ما ربطی نداره حالا اومدین میگن تقدیر کنن ازشون
   پس اینجوری باشه باید از بچه های مسجد که تیم دارنم تقدیر بشه
   از تیم فوتسال روشناوندم که تو سالن بیدخت بازی میشه
   به نظرتون نباید یکی از خود ریس تربیت بدنی تقدیر بکنه
   نکنه اینم وظیفه خود آقای قاسم زادس
   تیما الان دقیقا به چه درد بیدخت می خورن
   فقط وقت جایزه میشه سروصدا تون هوایه وقت کار و ……..
   تیم ها حتی حاظر نیستند اسامی بازیکنان و کادر مربی و فنی و مسابقاتی که شرکت کردند به تربیت بدنی بدند
   واقعا که خیلی …هستین شما
   تا جایی که من شنیدم تیم فجر دو سه گزارش بیشتر رد نکرده
   آوا که اصلا انگار نه انگار تربیت بدنیی هم هست

 4. mohamad گفت:

  آقای lof عزیز به همون تربیت بدنی که شما طرفدارش هستی بگو اون نامه هایی که به این دو باشگاه دادند رو کپیش رو بزارن تو سایت و تاریخ ارسالش رو! همشهری ما دو باشگاه که بیشتر نداریم؛ داریم تو بیدخت؟! خب چرا آقایان مسءول یک کدومشون وقت نگذاشتند این نامه ها رو شخصا به دست مدیر عامل های این دو باشگاه بدن(نگید که کسر شان میشه!)(میشه بپرسی اصلا نامه ها رو به چه کسی داند که تحویل این دو بده؟!)

  میگین باشگاهها خصوصی هستند چه درآمدی برای مدیران این دو باشگاه(به غیر از خرج کردن ) مخصوصا باشگاه آوا داره آیا؟ تبلیغی میبینید روی پیراهن به غیر از نام بیدخت؟
  اگر تربیت بدنی این شهر کوچک، نمیدونه اعضای این دو باشگاه کیا هستند بیاد بره دبستان شهید رفیعی یا مهد کودک قاصدک قطعا اونا راهنماییش میکنند.
  میگید تا موقع جایزه میشه… نگو این حرفو مردم خندشون میگیره جایزه؟ تقویم؟ بخدا ما دوست داریم تربیت بدنی بیدخت نمونه باشه اما تا وقتی این دشمنیها از هردو طرف چه تربیت بدنی چه مدیران باشگاههای بیدخت ادامه داشته باشه دیگه آینده ای روشن رو نمیبینیم برای بیدخت وسلام.

 5. رضا گفت:

  آقایان z… , gh… که ناراحت شدن مدونه از چنه
  خا برارا در زمان این بنده خدا چقدر کمک کرده . در زمان مسئول قبلی چون اگه کمک نمکرده غوغا مشد کمک مکرده د زمان این یارو الان که همه پندری فرارین از او . .. یک کمه هم کلاه خور قاضی کنه
  حقیقت برای بعضه ها تلخی اما حقیقتی
  آقایان برادرا اگه د زمانه این ریس کمک کرده و تقدیر نشده حرف زنه مخکمممم اما اگه د قبل کمک کرده و که از شما باید تقدیر مشو
  خیلی جالبی کمک به یکه کنی و به اسم اونا طی شد و د بعد انتظار تقدیر از یکه دگه دشته بشی خدایش روییییی

 6. رضا گفت:

  یادم رفت بجد
  کاش قدر بعضهار بیشتر بدونم
  د زمانی همی بندخدا خیله کارا وشو که خور درم از اوبر دیوار مندزم
  د زمانی برادرا قبلی
  دو بار لوله کشی عوض شو
  سه بار خاک عوض شو و…. شش بار خارا بزدن و …. برو تا اخر ۱۰ میلیون خرج کردن برفتن به فولاد سی گل بخا و … هنوزم ورگویم
  مدون جرات ندری تایید کنی اما خودت بینی و انتقال دی بسی
  هیچ کارم ونشو
  در زمان این یارو چمن بنجل و ۳ ساله و او دادم و انتظار داشتم چمن آزادی بدر یاردی اما حالا که مبینم خیله کار وشده یک مقدار س… ودی کردم.
  مخکم ور مگم دمت گرم حاجی

 7. محمد گفت:

  خدای دو زمان که اوهمه خرج کردن کاش خرج چمن مکردندی . برفتن و اوما او از او تکو نخا
  خدایش حیف او پولا خرج کردن برای بعضه ها
  بعد جایزه و مدن بره پیاده روی همگانی ۵۰ ت . دوجا میلیون میلیون خرج

 8. محمد گفت:

  گناباد هم قرار است این مراسم رو برگزار کنه . حالا بینه بیدختیهار با ای دعوا و برامیدان که کردن ادم حساب خن کی یا نه
  حیف بجه که هوای همر داشته باشم هی بره هم مزنم حیف حیف