ورزش و جوانان بیدخت به همراه هیئت همگانی و بومی محلی و با همکاری خیرین عزیز شهر بیدخت در جهت تشویق همشهریان به ورزش همگانی و اهمیت بیشتر به ان در جهت ارتقاء سطح سلامت شهروندان به گروه های فعال در ورزش همگانی (پیاده روی و ورزش صبحگاهی و شامگاهی ) که دارای فعالیت مداوم و منظم و با هماهنگی ورزش و جوانان بیدخت باشند به صورت مشارکتی تیشرت و گرمکن ورزشی اهداء می نماید .

در دوره اول تعداد۱۰ ورزشکار فعال  در گروهای اقایان و بانوان که دارای فعالیت مستمر در طول سال بوده و گزارشات انان در تربیت بدنی بیدخت موجود می باشد را شناسایی نموده و ۱۰ دست البسه ورزشی به انان اهداء نموده است .

خاطر نشان می شود جهت دریافت هدایای ورزشی گروه باید دارای فعالیت منظم بوده و گزارشات ان به صورت دوره ای به هیئت همگانی و یا بومی محلی (جناب اقایان نیکخواه – مظفری) ارسال شود . خواهران برای حضور در این طرح شرکت فعال در ورزش صبحگاهی در مجموعه ورزشی (هر روز ساعت ۶:۱۵ الی ۷:۱۵) الزامیست .

با توجه به  تنگناهای مالی ورزش و جوانان بیدخت و رایزنی های صورت گرفته  در این دوره خیرین عزیز جناب اقایان مهدی یگانه ، حجت السلام خدادادی ، علی خاکی و صادق محمدیان  همراه ما بودند که تقدیر و تشکر ویژه ای از این بزرگوران داریم.

ورزش و جوانان بیدخت