بزرگترین رویداد ورزشی شهر بیدخت امسال نیز کلید خورد . مسابقات فوتسال جام فجر بیدخت که نهمین سال پیاپی برگزاری ان می باشد ثبت نام ان اغاز شد.

مسول ورزش و  جوانان بیدخت افزود : این مسابقات که همه ساله در دهه فجر به میزبانی هیات فوتبال شهر بیدخت در مجموعه ورزشی دکتر نقره و سالن فوتسال شهید عفیفی برگزار می شود خیل عظیمی از تماشاگران و تیم ها را جذب این رشته پر طرفدار می کند. قاسم زاده افزود این مسابقات در سال گذشته با قهرمانی تیم شهرداری جنگل به پایان رسید .

بر طبق برنامه مسابقات همانند سنوات گذشته در هفته دوم بهمن ماه قرعه کشی واز ۱۲ بهمن ماه آغاز شده که  در پایان نیز به تیم های برتر جوایز نقدی ارزشمندی اهدا خواهد شد. قاسم زاده بیان داشت ورزش و جوانان بیدخت با حمایت همه جانبه ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان جناب اقای امینی و دیگر مسولین هیاتهای ورزشی مسابقات و برنامه های متنوعی ازقبیل رژه سوارکاران  در ۱۲ بهمن ماه، برنامه کویر پیمایی خانوادگی با مشارکت دانشگاه علمی کاربردی بیدخت در ۱۳ بهمن ماه،میزبانی مسابقات ژیمناستیک دانش اموزان شهرستان در خانه ژیمناستیک ۱۴،۱۵بهمن؛ پیاده روی و غبار روبی مزار شهدا،مسابقات کشتی چهار جانبه در ۲۰ بهمن ماه با مشارکت و همراهی ستاد دهه فجر،شورا و شهرداری شهر بیدخت و پایگاه شهید بقایی برنامه ریزی نموده و و انشالله اجرا خواهد نمود  .

ورزش و جوانان بیدخت