نمایندگی ورزش و جوانان بیدخت در هفته تربیت بدنی مسابقات کبدی را برگزار نمود . در این مسابقات و در بازی فینال تیم آوای کویر موفق شد بر تیم هلال احمر غلبه نموده و به مقام اول برسد .

در مراسم اختتامیه این مسابقات که ریاست محترم هیئت کبدی استان جناب آقای دکتر برغمدی و نیز مسئولین هیئت های ورزشی شهر بیدخت و اعضا محترم شورای اسلامی و … حضور داشتند آقای قاسم زاده ضمن خوش آمدگویی به همه همشهریان و ورزشکاران علی الخصوص جناب آقای برغمدی خاطر نشان نمودند که این اولین دوره مسابقات کبدی در شهر بیدخت می باشد که امید می رود با توجه به اینکه این رشته یکی از اداب و سنن بومی ما بیدختی ها می باشد در اینده شاهد رونق گرفتن این رشته در بیدخت باشیم . در ادامه جناب آقای برغمدی ضمن تشکر ار استقبال پر شور از این مسابقات افزودند با توجه به نوپا بودن این رشته در بیدخت گمان استقبال و برگزاری بسیار عالی نمی رفت اما با تلاش مسئول کبدی بیدخت جناب آقای هاشم هاشمی و همکاری مسئول محترم تربیت بدنی بیدخت و ورزشکاران عزیز این مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شد .

در مراسم اختتامیه از دو تیم برتر و مربیام و سرپرستان تیم ها تقدیر بعمل آمده و هدیه ای به رسم یادبود تقدیم آقای دکتر برغمدی شد .

در این مراسم ریاست محترم شورای اسلامی شهر بیدخت جناب اقای امینی قول واگذاری یک قطعه زمین برای احداث زمین کبدی ساحلی دادند که با تایید مسئول کبدی استان و قول مساعد در جذب اعتبارات این پروژه روبرو گردید .

مسئول برگزاری این مسابقات بر عهده اقای هاشم هاشمی بوده که آقایان  مهدی دهمرده و قمری ایشان را یاری رساندند . داوری این مسابقات را اقایان محمودزاده و طالبی برعهده داشتند .

روابط عمومی هیئت کبدی بیدخت DSC04134 DSC04140 DSC04154 DSC04166 DSC04167 DSC04204 DSC04211 DSC04219