همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقات مختلفی در بخش خواهران در شهر بیدخت در حال برکزاریست . ازمون ارتقا کمربند تکواندو کاران با حضور ورزشکاران گناباد، بیدخت ،مند و نوغاب به میزبانی تربیت بدنی بیدخت در سالن شهید گلشن برگزار شد. در این برنامه ۳۰ تکواندو کار حضور داشتند که در پایان ۱۵ ورزشکار موفق به ارتقا کمربند شدند. مسول برگزاری این دوره سرکار خانم صادقی پناه از مربیان بنام شهرستان بودند.

مسابقات تنیس روی میز دختران نیز در روز پنج شنبه ۲۷ مهرماه در محل سالن تنیس روی میز غدیر بیدخت با حضور ۲۰ دانش اموز برگزار شد. مسول برگزاری این دوره از مسابقات بیان داشتند این مسابقات برای دومین سال پیاپی است که در هفته تربیت بدنی برگزار میشودوامسال نسبت به سال گذشته از لحاظ کیفی و کمی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. در پایااین رقابتها خانمها مهدیه میرعلیزاده،فهیمه افکار،فرزانه افکار و مریم امانیان حائز رتبه های برتر شدند. از برگزیدگان این رقابتها در مراسم باشکوه افتتاحیه المپیاد ورزشی در استادیوم دکتر نقره بیدخت تجلیل خواهد شد. خانم قرچه همچنین از زحمات سرکار خانمها زمانی ،زارع و امیری جهت حضور و داوری مسابقات تشکر نمودند.

مسابقات والیبال دانش اموزان دختر نیز به میزبانی تربیت بدنی بیدخت از روز شنبه ۲۸ مهرماه به مدت سه روز در محل سالن ورزشی شهید عفیفی برگزار خواهد شد .در این مسابقات شش تیم حضور داشته و مسولیت برگزاری مسابقات بر عهده سرکار خانمها قرچه،زمانی و امیری خواهد بود.

ورزش و جوانان بیدخت