رئیس اداره ورزش و جوانان بیدخت با اعلام این خبر گفت:در این مسابقات که با حضور شهرهای گناباد، بیدخت، مه ولات و کاشمر در سالن ورزشی شهید گلشن بیدخت در روز عید غدیر برگزار شد، تیم بیدخت با ۶۰ امتیاز، تیم کاشمر با ۵۳ امتیاز و تیم فیض آباد با ۳۶ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
یاسر قاسم زاده افزود: این مسابقات به مدت یک روز با حضور ۶۰ کشتی گیر و به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهر بیدخت برگزار گردید. پوشش خبری مسابقات از سوی صدا و سمای خراسان رضوی نیز انجام گرفت . (با تشکر از خبرنگار محترم جناب اقای توکلی )

 1. مهردادزیبا گفت:

  برگزاری مسابقه ای دراوج بینظمی وباز هم سریال کشتی گرفتن,کشتی گیران غیربومی برای تیم بیدخت تاخیریک ساعته برای شروع مسابقات درنوبت صبح وبعد ازظهرکه بااعتراض تیم های میهمان صورت گرفت-اجرای نمایشی یک ساعته گودباستانی که باعث گرفتگی وسردشدن بدن کشتی گیران شده وهمچنین بعد ازاین اجراعده ی زیادی ازتماشاگران سالن را ترک کردندومسابقات فینال بدون هیجان برگزارشد-عدم مدیریت دراهدای جوایز به طور مثال آقای محسن نجفی دوبارباضربه ی فنی مغلوب شده است ولی دوبار مدال دریافت کرده است آیا واقعا این مدال ها ارزشی دارند؟ای کاش فقط به نفر اول جایزه داده می شد-ای کاش به جای دعوت از دوتیم یک تیم دعوت می شد وهزینه ی باقیمانده خرج خود باشگاه میشد باشگاهی که مجبور است ازهرنفر ماهی۱۵۰۰۰هزارتومان شهریه بگیردتاکمبودهایش راجبران نماید۵ماه ازتاسیس باشگاه می گذردولی هنوزجالباسی ندارد.امیدواریم برای مسابقات پیش روابتدابیس کاردرست شود وبرنامه ریزی درستی صورت گیردبعدازآن به فکر برگزاری مسابقه ای این چنینی باشیم.مهردادزیبا مربی کشتی بیدخت.

  • تربیت بدنی بیدخت گفت:

   با سلام و خسته نباشید به تمامی زحمتشکان کشتی بیدخت
   با توجه به نظرات جناب اقای زیبا موارد ذیل خاطر نشان می شود :
   ۱- برنامه ریزی و تمامی موارد فوق بر عهده هیئت کشتی بیدخت و خود شخص آقای زیبا و رسولی و نیکخواه بوده است .
   ۲- تربیت بدنی بیدخت تنها حامی برگزاری مسابقات و دعوت رسمی از تیم ها و پذیرای تیمها بوده است لذا در باز هم در صورت قصور در موارد فوق عذر خواهی می نماییم .
   ۳- جالباسی و تشک و هزینه تعمیرات روشنایی سالن و هزینه تعمیرات داخل رختکن از سوی تربیت بدنی پرداخت شده است و تا به اکنون تربیت بدنی یک ریال از کشتی بیدخت چهت استفاده از سالن دریافت ننموده است .
   ۴- جای بسی تعجب است که همیشه عادت به بیراهه رفتن داریم بدون اینکه بگوییم خودمان چه کرده ایم .
   با تشکر از ززحمات بی دریغ مربیان دلسوز کشتی بیدخت این نکته قابل تاکید است که با توجه به نداشتن مدرک از سوی هیچ یک از مربیان کشتی بیدخت( آقایان زیبا و رسولی ) مسئول وقت تربیت بدنی بیدخت جهت برگزاری کلاسها به تربیت بدین شهرستان تا شهریور ماه تعهد داده اند . لذا از مهرماه این عزیزان خودشان پیگیر برگزاری کلاسها باید باشند .
   با تشکر از همگی زحمتکشان تربیت بدنی شهر بیدخت

 2. مهردادزیبا گفت:

  باتشکر ازمدیریت محترم سایت به خاطر پخش نظرات وبروزرسانی-بایداین نکته را ذکرکنم درنظربالا روی سخنم با مسئولین برگزاری مسابقات می باشد.بنده ازابتدابا برگزاری این مسابقه به این صورت ودراین زمان مخالف بوده ام وچندین بار نظرم رانیز به جناب آقای رسولی ابلاغ کرده ام اما ایشان شخصاوازروی میل شخصی اقدام به هماهنگی این مسابقه کرده اند.دلیل مخالفتم هم عدم آمادگی کشتی گیران وبی تجربگی ونداشتن تیم کامل بوده است ازسوی دیگروظیفه ی بنده در کشتی بیدخت فقط وفقط مسئولیت فنی می باشد نه امور تدارکاتی و…ازابتدانیز باتوجه به آگاهی ازشرایط سخت مربی گری مخصوصادربیدخت بااسرار آقای رسولی وبعضی ازکشتی دوستان وخانواده های انان این مسئولیت را قبول کرده ام هم اکنون هم اگرکسی ازگوش شکسته های کشتی این مسئولیت راازروی دوشم بردارد ممنون می شوم.باتشکرمجدد ازمدیریت سایت وارزوی موفقیت برای اقای قاسمزاده.

 3. reza گفت:

  اقای زیبا با سلام
  خیلی توقع و افاده ها بالاست خدایی
  یعنی توی بیدخت هیچ کس نیست که شما حالا باید ناز بیاری که از دوشت این مسئولیت رو بردارن
  خدایی توی این سالن به شما وقت دادن تا رشد کنی اینه جواب محبتهاشون
  الحق قضیه نمک و نمکدان

 4. مهردادزیبا گفت:

  باسلام خدمت دوست آشنای عزیز.بنده نه نازمی آورم نه ادعایی مبنی بر توانایی ام دارم نه به دنبال پیشرفت هستم نه به دنبال رشد ونه به دنبال خودنمایی قطعا عیوب بزرگی درمن هم وجود داردکه هرکس که انها رابرمن آشکار کندبزرگترین لطف رادرحقم کرده است ولی ازعیوب دیگران هم نمی توانم چشم پوشی کنم ازکشتی هیچ چیزی برای خودم نمی خواهم باشگاه کشتی خانه ی دوم من است تنها هدفم ادای دین به کشتی وخدمت به ورزش بیدخت است.اگربه دنبال منفعت بودم پیشنهاداقای خزایی مبنی برمربی گری تیم های پایه گناباد را می پذیرفتم هم جای پیشرفت زیاد بودوهم دستمزدمی گرفتم هدفم از بیان نظر بالا این بوده که احساس می کنم افراد بهتری هستند که می توانند بیشتر به کشتی کمک کنند ودارای مدرک نیز می باشند.ازدوستان عزیزهم خواهش می کنم به جای نظر دادن درخانه وارد گود شوندوازنزدیک با مشکلات دست وپنجه نرم کننداقدام عملی بهتر ازاظهارنظر شفاهی است.باتشکرمجددازمدیریت سایت به خاطرپخش تمامی نظرات

 5. عضو باشگاه گفت:

  بنده به عنوان کسی که سه ماه شده در باشگاه تمرین می کنم هرروز شاهد بوده ام که آقای زیبایی یک ساعت زودتر درب باشگاه را باز کرده و به نظافت مشغول است یا برایمان فیلم کشتی آورده و پخش میکند فقط بعضی وقت ها که به حرف هایش گوش نمی کنیم زود از کوره در می رود.از دوستان عزیز تقاضا دارم مربیمان را فراری ندهند.هشت ماه دیگه میخوام برم مسابقه استانی.!

 6. پیشکسوت کشتی گفت:

  با سلام-من چند بار به باشگاه سر زدم و از نزدیک شاهد هیجان,جنب و جوش و انرژی بالای آقای زیبا بودم برای خودم هم این همه علاقه جالب بود.راستش را بخواهید هوس دوباره ی کشتی به سرم زد.ما باید از انرژی و علاقه ی این جوانان استفاده کنیم. همین ها اینده ی ورزش شهر هستند و گرنه من با این همه مشغله کاری و سن و سال بالا به چه دردی می خورم؟ از اقای اکبر نیکخواه هم می خواهم هرچه زودتر وارد صحنه شوند ناسلامتی شناسنامه ی کشتی بیدخت هستند.