سومین دوره مسابقات سوارکاری گناباد در سال ۹۶ با حضور ۱۷ راس اسب در محل پیست سوارکاری  برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات آقایان مجید زارع حقیقی با اسب شاهرخ ، حامد کلانتری با اسب آرسام ، رضا سالاری با اسب کوشا ، اسماعیل امانیان با اسب نیله و هاشم هاشمی با اسب دریا از بیدخت حضور داشتند که از این میان آرسام با سوارکاری حامد کلانتری در گروه اول حائز مقام سوم ، کوشا با سوارکاری آقای محمدکاظم شریفی در گروه پر قدرت حائز مقام سوم و همچنین نیله به سوارکاری اسماعیل امانیان نیز در گروه اسب های یورغه نیز به مقام سوم دست یافتند.
لازم بذکر است علی رغم تلاش های آقای مجید زارع حقیقی در جهت آماده سازی شاهرخ متاسفانه در حین حمل اسب از بیدخت به محل پیست ، شاهرخ دچار آسیب دیدگی گردید و از مسابقات کناره گیری کرد
از نکات حائز اهمیت می توان به حضور چشم گیر تماشاگران بیدختی اشاره نمود که  علاوه بر قوت قلب شرکت کنندگان در مسابقه از علاقه وافر همشهریان به این رشته ورزشی خبر می دهد .
در پایان با حضور ریاست اداره ورزش و جوانان جناب اقای امینی،ریاست اداره اموزش و پرورش  اقای دکتر محمدپور ؛ ریاست هیات سوارکاری شهرستان  اقای مقیمیان ،بخشدار و اعضا محترم شورای اسلامی  شهرستان؛ از نفرات برتر تقدیر شد .

شایان ذکر است با همکاری اعضا محترم شورای اسلامی و شهرداری بیدخت و مساعدت اداره ورزش و جوانان شهرستان گناباد  ؛ هیات سوارکاری در اینده نزدیک اولین دوره مسابقات کورس را در پیست سوارکاری بیدخت برگزار خواهد کرد .
( عکس :  پوریا پدرام)

هیات سوارکاری بیدخت

 


  1. 250 فیلم برتر گفت:

    سلام
    سایت بسیار خوبی دارید. بابت مطلب خوبتان سپاسگذارم
    موفق باشید