با حضور مسئولین شهرستان و شهر بیدخت علی الخصوص  نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان گناباد جناب اقای مهندس بنایی از قهرمان این دوره از مسابقات فوتسال جام فجر بیدخت تقدیر شد . در دیدار پایانی این مسابقات که در سالن ورزشی شهید عفیفی بیدخت برگزار شد تیم شهرداری جنگل توانست با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی دست یافته و قهرمان هشتمین دوره از مسابقات فوتسال جام فجر بیدخت گردد .

مسئول هیئت فوتبال بیدخت افزود : این دوره از مسابقات با حضور ۱۶ تیم از ۱۱ بهمن ماه اغاز شده و در شب ۲۱ بهمن ماه مسابقه نهایی بین دو تیم شهرداری جنگل و مهدیه روشناوند برگزار شد که قهرمانی از ان تیم شهرداری جنگل گردید . مصطفی محمدی خاطر نشان نمود در این دوره که با نام شهدای اتش نشان نامگذاری شده بود، تیم شهرداری جنگل از ابتدای بازی ها برتری خود را با برگزاری بازی های منسجم و  قدرتمند به دیگر تیم های نشان داده بود .

محمدی از حضور مسئولین محترم در مراسم شب پابانی تقدیر بعمل آورده و تاکید نمودند برای اولین سال هیئت فوتبال شهرستان گناباد به ریاست حاج احمد زمانیان هزینه داوری مسابقات را بر عهده گرفتند که باید تشکر ویژه ای از ایشان و اداره محترم ورزش و جوانان شهرستان جناب اقای فاضلی به خاطر حمایت از برگزاری مسابقات در شهر بیدخت  داشته باشیم .برای برگزاری این مسابقات ورزش و جوانان بیدخت ، پایگاه مقاومت شهید بقایی ، ستاد دهه فجر ،شهرداری و شورای اسلامی بیدخت همکاری داشتند.

در مراسم اختتامیه به  تیم های اول و دوم مبلغ ۷۵۰۰۰۰۰ و ۶۰۰۰۰۰۰ ریال اهدا شده و از مسئولین فنی و اجرایی مسابقات نیز تقدیر بعمل آمد .

ورزش و جوانان بیدخت