با توجه به تلاش بسیار زیاد مسئول هیئت ژیمناستیک بالاخره این تلاش ها به بار نشست و اولین دوره مربیگری ژیمناستیک در جنوب خراسان برای اولین بار در گناباد برگزار شد. مراسم افتتاحیه این کلاس ها در روز پنج شنبه ۷ شهریور ماهساعت ۸ صبح در سالن ژیمناستیک بیدخت برگزار شد .

DSC02756

 

در ابتدای این مراسم اقای قاسم زاده مسئول هیئت ژیمناستیک شهرستان ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان به فعالیت های هیئت گناباد و افتخارات این شهرستان اشاره نموده و در ادامه نیز ریاست محترم اداره ورزش و جوانان صحبت نمودند. جناب آقای خیاطی از مدرسان بین اللملی فدراسیون ژیمناستیک و ساکن تبریز نیز از میهمانوازی و تلاش این هیئت در جهت برگزاری این کلاس ها تشکرو به اهمیت اساسی این رشته اشاره نمودند.

کلاس های تئوری و عملی از ساعت ۱۰صبح بعد از مراسم افتتاحیه و پذیرایی از میهمانان در سالن اختصاصی ژیمناستیک بیدخت شروع شده و تا عصر روز یک شنبه ۱۰ شهریور ماه ادامه خواهد داشت . حاضران شرکت کننده در این کلاس ها  تعداد ۲۵ ورزشکار بوده که از شهرستان های گناباد-بردسکن-فریمان-قوچان-بیرجند تربت جام و شیراز می باشند که در خوابگا های مجموعه ورزشی بیدخت اسکان داده شده اند.