همزمان با اغاز سال نو و بهار طبیعت جمعی از مسولین هیاتهای ورزشی بیدخت به همراه ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان گناباد از خانواده حجه الاسلام دکتر نقره دیدار نمودند.

در این دیدار مسول ورزش و جوانان بیدخت ضمن تقدیر از همراهی این خانواده  با برنامه ها و فعالیت های ورزشی در چند سال اخیر ؛ توجه ویژه خیرین به مشارکت های ورزشی در سه سال اخیر را در جهت کارهای عمرانی و نیز  تجهیز ورزشکاران هیتهای مختلف ورزشی  تقریبا بی سابقه دانسته و افزودند قطعا با برنامه ریزی های مشخص و فرهنگ سازی ورزش به عنوان یک امر حیاتی زمینه ورود  دیگر خیرین نیز فراهم خواهد شد . ایشان از حمایتهای شهرداری و شورای اسلامی ،روحانیت محترم و  نیز خانواده معزز شهداء در خصوص توسعه و بهبود فضاها و نیز اجرای مسابقات متعدد ورزشی در چند سال اخیر تقدیر نمودند. ریاست اداره ورزش و جوانان نیز ضمن تشکر از خانواده دکتر نقره جهت حمایت مستمر از فعالیتها و برنامه های ورزش شهر بیدخت گفتند با رایزنی صورت گرفته با نماینده محترم شهرستان و حضور ناظرین فنی مقدمات ابتدایی کار برای اجرای طرح چمن مصنوعی در استادیوم دکتر نقره انجام شده است. اقای امینی خاطر نشان کردند قطعا برای پیشرفت این کار همراهی خانواده دکتر نقره و مساعدت حاج رضا نقره برای پیگیری اجرایی کارها در تهران مثمر ثمر خواهد بود . امینی افزود با اجرای این چمن مصنوعی ضمن داشتن یک مجموعه شکیل برای کل شهرستان ، برگزاری مسابقات استانی نیز در این استادیوم میسر خواهد شد که البته ورود خیرین برای اجرای مراحل ابتدایی کار احساس می شود . ریاست اداره ورزش و جوانان افزود در برنامه های متعدد ورزشی و  عیدانه امسال گرایش خانواده ها به محافل ورزشی و با نشاط و سالم دیده می شود  . ایشان افزودند در این برنامه ها برخی استعداد های ورزشی نیز کشف شده اند که برای این افراد نیز برنامه های مدونی پیش بینی کرده ایم.

اقای حمید نقره به نیابت از خانواده حجه الاسلام دکتر نقره نیز کمک به همشهریان متدین و خونگرم بیدختی را  اولویت های این خانواده دانسته و ابراز داشتند که یکی از دلایل اصلی کمک به برنامه ها و فعالیت های ورزشی   نگاه ویژه حجه الاسلام دکتر نقره به مقوله ورزش در گذشته بوده است . ایشان از  خصوصیت های بارز پدرشان را اهمیت به شرکت در فعالیت های ورزشی در همه احوال دانسته و افزودند در چند سال اخیر کمک های مستمری به ورزش بیدخت انجام شده ودر اینده نیز انشالله ادامه خواهد داشت و امیدواریم با این حمایت ها و برنامه ریزی مسولین امر ورزش بیدخت با توجه به استعداد های بالای ورزشی به جایگاه اصلی خود در شهرستان و استان برسد .

اقای نقره   از مسولین ورزش خواستند تا با فرهنگ سازی ورزش در شهرستان به عنوان یک امر مقدس ؛ زمینه حضور خیرین در حیطه ورزش همگانی و قهرمانی را به صورت اختصاصی پیگیری نمایند .

ورزش و جوانان بیدخت