ورزش و جوانان بیدخت در جهت ارج نهادن به ورزشکاران و مسئولین ورزشی با اخلاق و فعال بیدخت دومین دوره تقدیر از ورزشکاران نخبه شهر بیدخت را برگزار می کند. این مراسم در روز یک شنبه ۱۶ خردادماه در محل مجموعه ورزشی بیدخت برگزار می شود . در این مراسم ریاست و همکاران محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان گناباد و جمعی از مسئولین شهر بیدخت حضور خواهند داشت . در این دوره علاوه بر تقدیر از منتخبین ورزشی سال ۱۳۹۴  که از سوی مردم و مسئولین هیئت ها انتخاب شده اند از  ۴ هیئت ورزشی فوتبال ، باستانی ، ژیمناستیک و سوارکاری که از هیئت های فعال در سال ۱۳۹۴ بوده اند نیز تجلیل می شود . اولین دوره در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برگزار شده است.

روابط عمومی ورزش و جوانان شهر بیدخت


Slide1

Untitled


 1. سلام گفت:

  کار بسیار ارزشمندیست…
  اگه جایزه ای هم داده نشه ورزشکارا می فهمن کسی اونا رو مبینه و براشون ارزش قائله ……. با ارزوی موفقیت همه بچهای ورزشی بیدخت

 2. مهرداد زیبا گفت:

  سلام

  این هم یکی دیگر از کارهای بسیار خوب اداره ورزش است که نظیر آن در شهرستان وجود ندارد.این کار قوت قلب خوبی است برای ورزشکاران ومربیان آنها است که بدانند تلاششان دیده می شود وهم انگیزه ای است برای آنها برای سعی وتلاش بیشتر.
  یک اشکال: در مورد هیئت کشتی انتخاب آقای رسولی به عنوان بهترین مربی وبنده به عنوان بهترین ورزشکار کمی جای تعجب دارد چون آقای رسولی چند ماه است که در باشگاه حضور ندارد در صورتی که تمرینات باشگاه به طور منظم پیگیری می شود وبنده هم دو سال است که کفش هایم را اویزان کرده ام وفقط در مسائل فنی به افراد حاضر در باشگاه کمک می کنم.حالا چه کسی مارا انتخاب کرده جای تعجب است!
  یک پیشنهاد:امیدواریم از این دست جلسات در آینده به منظور تعامل وهم اندیشی بیشتر بین هیئت ها واداره ورزش برگزار شود.مخصوصا در آستانه ی برگزاری کلاسهای تابستانی.

  • تربیت بدنی بیدخت گفت:

   با سلام ملاک انتخاب سال ۱۳۹۴ فعالیت ها و مسابقات برکزار شده در شهرستان می باشد. شما بدیل حضور در کلاسها و تمرینات باشگاه و اقای رسولی بدلیل همکاری در مسابقات ابان ماه ۹۴ ونیز راه اندازی مجدد باشگاه کشتی و تعمیرات داخل سالن و نیز حضور در کلاس مربیگری و اخذ مدرک مربیگری … ضمنا امیدواریم با حضور اقای امینی و شخص شما باشگاه کشتی رونق چند برابری داشته باشد. تا جایی که اطلاع داریم هنوز کفشهایتان را اویزان نکرده اید .
   جالب نیست بدلیل نبود چند ماهه یک شخص کل فعالیت های گذشته فردی را نادیده گرفت …ضمنا در طول هر ماه تعداد جلساتی با حضور مربیان و مسئوین هیئت ها در جهت انتقال نطرات و بیان انتقادات و راهکارها برگزار می شود .
   موفق باشید

 3. علیرضا گفت:

  پرچم ورزشکاران بیدختی همه جا بالاست
  افرین
  یکی از کارای خوب ورزش بیدخت حضور افراد جوان در مربیگری و مسئولیت هاست که نقطه قوتی برای شهر بیدخت می باشد با این همه جوان لایق