بعد از درخشش خیره کننده امیر حسین صفری در مسابقات کشوری و اسیایی ، نگاه ها به سمت ورزش شهرستان گناباد و شهر بیدخت معطوف شده است . حالا بعد از موفقیت های رشته دوومیدانی شهرستان در کشور و اسیا ، نوجوان دیگر بیدختی به امید روزهای پر از موفقیت تمرینات و تلاشهای خود را دوچندان کرده است .

جوان دونده و خوش آتیه شهر بیدخت می گوید : برای تمرینات در ابتدای کار با مربیان متعددی در داخل گناباد کار کردم که بنا به دلایل مختلف بخصوص نداشتن و  قت و فرصت کافی مجبورشدم  به صورت انفرادی در ورزشگا های ازادی و رجایی تمرین کنم . ابوطالب میر روزهای آخر هفته را برای تمرینات تخصصی زیر نظر مربیان و دونده های با تجربه استان به مشهد سفر می کند که با توجه به بعد مسافت و هزینه های سفر برایش مشکلاتی بوجود آورده است .

میر می گوید در مسابقات دانش آموزان شهرستان در رشته های ۱۰۰ متر و ۳۰۰۰ متر مقام اول را کسب کردم که در رشته استقامت ۳۰۰۰ متر اختلاف بنده با نفر دوم ۴۰۰ متر بود که باید خاطر نشان کنم که در ان دوره تمرینات فشرده و تخصصی نیز نداشتم .

ابوطالب میر از مسئولین تربیت بدنی اموزش و پرورش گناباد خواست تا در مسابقات استانی که در مشهد مقدس در اردیبهشت ماه برگزار می شود با توجه به دونده های با استعداد حاضر در مدارس ، تیم منسجم و قوی به این مسابقات اعزام نماید تا گناباد بعد از چند سال بتواند حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد .

میر هم اکنون تمرینات خود را در استادیوم ورزشی دکتر نقره بیدخت انجام می دهد . میر ار ارزویش نیز گفت : حضور در مسابقات ملی و جهانی که می گوید  البته با تمرین و تلاش هر هدفی دست یافتنیست .

میثم از تنها حامی خود در خرید وسایل و تجهیزات نیز تقدیر کرد اما بنا به درخواست خودشان اسمی از انان نبرد .

برای این ورزشکار پر تلاش آرزوی موفقیت داریم .

روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت

کانال تلگرامی : beydokhtsport@