– اولین جلسه هیئت کوهنوردی شهر بیدخت روز دوشنبه ۲۶ مردادماه در محل دفتر تربیت بدنی بیدخت برگزار شد . در این جلسه آقای علیرضا میثمی به عنوان مسئول هیئت ، علی الهی نایب رئیس ، فرشاد میثمی دبیر هیئت و مسئول اموزش و مصطفی محمدی به عنوان مسئول روابط عمومی هیئت معرفی شدند . در این جلسه بنا شد اولین صعود به کوه های اطراف شهرستان تا نیمه شهریور برگزار شود .

– در روز دوشنبه ۲۶ مردادماه از مقام آوران تکواندو خواهران تقدیر شد . در این جلسه از مقام آوران تیم تکواندو بیدخت سرکار خانمها محمدنیا ، عریان ، کاظمی مقدم و مربی تیم سرکار خانم صادقی پناه تقدیر شد . همچنین در این جلسه مقرر شد تا در مسابقات آتی این تیم حمایت های لازم از سوی تربیت بدنی بیدخت و اسپانسر داخلی علی الخصوص شورای اسلامی و شهرداری بیدخت  انجام شود . به هریک از اعضاء تیم تکواندو مبلغ ۴۰۰۰۰۰ ریال کمک هزینه خرید لوازم ورزشی اهدا شد.

همچنین از شورای اسلامی شهر بیدخت علی الخصوص ریاست محترم شورا جناب اقای امینی به جهت حمایت مالی از این تیم تقدیر شد.

– مسابقات فوتبال رده نوجوانان با همکاری هیئت فوتبال بیدخت و هیئت محبان الرضا در هفته اینده  در محل استادیوم دکتر نقره بیدخت برگزار خواهد شد .

– صندوق قرض الحسنه ورزش با همت مسئولین هیئت های ورزشی و مربیان ورزشی بیدخت تشکیل می شود . در این صندوق در حدود ۳۰ نفر عضو بوده که به صورت ماهیانه و طی قرعه کشی مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰ تومان به اعضاء پرداخت شده و اعضاء به پرداخت ماهیانه ۵۰۰۰۰ تومان مکلف می شوند .

ورزش و جوانان بیدخت

برچسب‌ها