⚽️کلاسهای اموزشی فوتسال ویژه نونهالان و نوجوانان با استقبال بیش از حد مواجه شده است. به همین جهت کلاسها در دو وقت مجزا جهت نونهالان و نوجوانان در روز چهارشنبه از ساعت ۱۵ آغاز می شود. از این کلاسها قریب ۶۰ ورزشکار استقبال نموده اند. پیشاپیش از زحمات سرپرست ،مربی و کمک مربی کلاس آموزشی جناب اقایان لشکری،نوریانی و نیکخواه و حامی تیم جناب اقای دکتر رحمت الله قرچه تشکر و قدردانی مینماییم.
🥋با پیگیری صورت گرفته هیات جودو شهر بیدخت ، تشک مخصوص رشته جودو به ارزش تقریبی ۲۶ میلیون تومان مراحل اداری خود را در فدراسیون جودو ج ا ا جهت تایید و تحویل ان به شهر بیدخت سپری می نماید.از مساعدت و همراهی شورای محترم اسلامی و اداره ورزش و جوانان شهرستان سپاسگزاریم.
🥋با تلاش مسولین محترم هیات جودو مقدمات گاز کشی خانه جودو و نصب علمک و خرید بخاری اغاز شده است.
🤼‍♂با توجه به برگزاری دوره مربیگری کشتی در استان خراسان جنوبی از شهر بیدخت دو نماینده در این دوره حضور خواهند داشت. اقای علی کاظمی مقدم ،یوسف ترکاء نمایندگان کشتی بیدخت در این دوره میباشند. کلاس مربیگری کشتی درجه ۳ از ۱۳ آذر ماه در بیرجند آغاز می شود.برای این عزیزان ارزوی موفقیت داریم.
🏐 کلاس اموزشی والیبال در دو بخش دختران و پسران ثبت نام می نماید . علاقمندان جهت ثبت نام در کلاسها به تربیت بدنی بیدخت (۵۷۳۳۳۶۳۶) و یا کانون غدیر (۵۷۳۳۳۳۰۹) مراجعه نمایند.
🏆کلاسهای متنوع اموزشی ورزشی در شهر بیدخت در حال برگزاریست. علاقمندان جهت اطلاع از برنامه کامل کلاسها به سایت ورزش و جوانان بیدخت مراجعه نمایند.
🏆 در هفته اتی در جلسه ای با حضور مسولین از تمامی مربیان فعال و حاضر در افتتاحیه المپیاد ورزشی مدارس بیدخت تقدیر خواهد شد.
🏇 ضمن تشکر از هیات سوارکاری شهر بیدخت؛ مراحل فنی جهت افتتاح پیست سوارکاری بیدخت در حال اجرا میباشد. با توجه به خاکبرداری بخشی از پیست در سنوات گذشته عملیات خاکریزی و تسطیح پیست انشالله در هفته اتی مجددا اغاز خواهد شد. از مساعدت و همکاری شهردار محترم و کارکنان محترم شهرداری اقایان محمد زاده و نجفی و نیز اعضا محترم شورای اسلامی علی الخصوص جناب آقای امینی کمال تشکر و قدردانی داریم.
🏆با توجه به برودت هوا در روزهای اخیر به اطلاع بانوان محترم می رساند برنامه ورزش صبحگاهی خواهران با حضور مربی محترم سرکار خانم شفیعی همه روزه از ساعت ۶:۱۵ الی ۷:۱۵ در محل سالن ورزشی شهید عفیفی بیدخت برگزار می شود .

¤ با پیگیری ریاست محترم هیات کوهنوردی بیدخت جناب اقای میثمی هفتگی کوهنوردی روزهای جمعه برگزار می شود. ضمن تشکر از ایشان جهت اهمیت به این فعالیت مهم و مفرح ورزشی از علاقمندان تقاضامندیم در این فعالیت با تیم کوهنوردی بیدخت همراهی نمایند.
ورزش و جوانان بیدخت