اعضاء منتخب تیم دختران ژیمناستیک شهرستان گناباد در روز پنج شنبه ۲۶ ا ذر ماه در پایگاه قهرمانی ژیمناستیک استان حضور یافتند .

رئیس هیئت ژیمناستیک گناباد بیان داشت : در جهت ایجاد انگیزه، اشنایی ژیمناست ها با قهرمانان استانی و کشوری  و نیز تمرین مشترک با تیم منتخب استان تیم ۶ نفره ژیمناستیک گناباد در محل پایگاه قهرمانی ژیمناستیک استان ( سالن استاد یزدزاد سجاد مشهد ) به تمرین پرداختند .

یاسر قاسم زاده افزود در این برنامه ورزشی توسط سرکار خانم شجاعی نائب رئیس ژیمناستیک استان و دیگر مربیان مشهد از ژیمناست های گناباد آزمون سطح بندی اولیه بعمل آمده و ایرادات در حرکات زمینی و حرکات  با وسایل  بر طرف گردید .

یاسر قاسم زاده از ریاست محترم هیئت ژیمناستیک استان جناب آقای معماریان و نایب ریئس هیئت سرکار خانم شجاعی تشکر ویژه ای داشته و از خانواده های محترم و عزیز ژیمناستها و مربی زحمتکش سرکار خانم زمانزاده که  به جهت حضور در این برنامه ورزشی همکاری و تعامل  بسیار خوبی داشتند تقدیر نمود . خاطر نشان می شود ژیمناست های شهر ستان گناباد در پایان سطح بندی به اذعان داوران و مربیان استان عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند.

اعضاء منتخب ژیمناستیک شهرستان گناباد برنامه تمرینی و آموزشی  خود را در قالب باشگاه تخصصی ژیمناستیک یکتا در محل خانه ژیمناستیک بیدخت در سه روز پایانی هفته برگزار         می نمایند . طبق برنامه ریزی انجام شده تیم پسران نیز در تاریخ ۷ و ۸ بهمن ماه با مربیگری اقای کاظمی در این سالن جهت تمرین با قهرمانان استان حضور خواهند یافت .

اعضاء تیم ژیمناستیک: الهام دوستدار،یلدا مقنی ،نگار منظمی ، مبینا منظمی ، نازنین مطیع و فائزه پرنده به مربیگری سرکار خانمها  زمانزاده و احمدی )

 

روابط عمومی هیئت ژیمناستیک شهرستان گناباد

www.gymbeydokht.blogfa.com


  1. بیدخت گفت:

    افرین به همه بچه های با استعدادشهر بیدخت