در هفتمین روز از اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ با حضور ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان گناباد جناب اقای شاهدوست و ریاست محترم شورای اسلامی جناب آقای امینی و کلیه مسئولین هیئت های ورزشی ورزش و جوانان بیدخت جلسه ای در ارتباط با گزارشات و فعالیت های هیئت ها و مشکلات و موانع موجود برگزار شد . در این جلسه اقای قاسم زاده به دو موضع اصلی و اساسی برگزاری این هم اندیشی در خصوص مزایده سالن ورزشی بیدخت و نیز برنامه ریزی اولیه افتتاح استادیوم ورزشی دکتر نقره پرداخته و در ادامه هر یک از مسئولین هیئت های ورزشی بیدخت مشکلات موجود در این هیئت را بیان نموده و به بیان راهکارها پرداختند .

تعامل هیئت های فوتبال بیدخت و گناباد ، عدم  مزایده سالن ورزشی بیدخت در استان ، برگزاری مسابقات سوارکاری به میزبانی بیدخت و برگزاری دوره های علمی ، در اختیار گذاشتن برخی وسایل بدنسازی به هیئت کشتی و حمایت شهرستان از کشتی گیران برای استفاده از استخر  و برگزاری اردو ، توسعه گود باستانی غدیر ، نصب سکو در سالن فوتسال و مساعدت مالی تیم ژیمناستیک به مسابقات استانی ، پیگیری استخدام مسئول سالن های بیدخت آقای نیکخواه به صورت قراردادی  از گزیده درخواست های مسئولین هیئت های بیدخت بوده که جناب آقای شاهدوست در انتهای نظرات مسئولین ضمن تشکر از کلیه هیئت های بیدخت قول مساعد در جهت برطرف نمودن مشکلات و حمایت از این عزیزان دادند .

در خصوص بهره برداری از استادیوم دکتر نقره جناب آقای شاهدوست با تقبل برخی از هزینه های اولیه برای تجهیز چمن ورزشی از زمان افتتاح در اول خردادماه استقبال نموده و آمادگی خود و همکاران خود را برای برگزاری مطلوب از این مراسم اعلام نمودند . جناب آقای امینی ریاست محترم شورای اسلامی از پیگیری های استانی شورای محترم برای مزایده سالن ورزشی صحبت نموده و خاطر نشان نمودند که طبق پیگیری های صورت گرفته مجموعه ورزشی واقع در محدوده مسکن مهر اعتبارات خود را در سال ۹۴ در یافت خواهد نمود. اقای امینی از حمایت همه جانبه با تربیت بدنی گناباد به جهت احداث استخر ورزشی سرپوشیده در محدوده پارک شش هکتاری سخن به میان اورده و قول حمایت مالی از این پروژه دادند .

حاضرین در جلسه ، اقایان:  شاهدوست ریاست محترم ورزش و جوانان ، امینی ریاست محترم شورای اسلامی   ، قاسم زاده مسئول ورزش و جوانان بیدخت ، محمدی ، علی اکبری ، میر ، هاشمی ، قرچه ، لشکری ، صفری ، نیکخواه اعضاء هیئت فوتبال  ، هاشمی هیئت سوارکاری ، کبدی ؛ دهمرده هیئت باستانی ؛ دهمرده هیئت ژیمناستیک ؛ رسولی مربی کشتی ، کاظمی هیئت بدنسازی

روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت

20150427_212430 20150427_212435