جلسه مسئولان ورزشی شهرستان گناباد در محل فرمانداری شهرستان در روز دوشنبه ۲۲/ ۱۰ / ۹۳ در ساعت ۱۰ صبح برگزار شد . در ابتدای این جلسه آقای شاهدوست ضمن تبریک به فرماندار محتر م به تشریح فعالیت های ورزشی هیئت های ورزشی پرداخته و  از فعالیت ها و برنامه های ورزشی بیدخت و از تعدد و کیفیت برگزاری مسابقات بخصوص در اخرین برنامه ( لیگ فوتسال ) تجلیل نمودند .

در ادامه جناب آقای صائمی فر ضمن تشکر از تمامی مسئولین شرکت کننده در این مراسم از حمایت همه جانبه از ورزش و ورزشکاران شهرستان و شهر بیدخت صحبت به میان آورده و خاطر نشان نمودند در تمامی مسابقات و مجالس ورزشی که از ایشان دعوت گردد تا حد امکان حضور خواهند یافت. ورزش و جوانان بیدخت از این حمایت همه جانبه از ورزشکاران شهرستان که از سوی فرماندار محترم که خود ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کرده اند ،  استقبال نموده و امیدوار است شاهد شکوفایی ورزش شهر بیدخت با حضور ایشان باشیم .

در همین روز در محل شهرداری ، ستاد دهه فجر با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر بیدخت برگزار شد . در این مراسم نیز جناب اقای لشکری  مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت حضور یافته و به بیان برنامه های تربیت بدنی بیدخت در فجر ۹۳ پرداختند .

برخی برنامه های در نظر گرفته شده از سوی  تربیت بدنی بیدخت در دهه فجر ۹۳ :

  • میزبانی مسابقات دانش آموزی ژیمناستیک شهرستان گناباد در ۱۴ و ۱۹ بهمن ماه
  • برگزاری مسابقات فوتسال جام فجر ( در صورت تصویب در جلسه هیئت فوتبال بیدخت)
  • برگزاری مسابقات والیبال برادران و خواهران (در صورت تصویب در هیئت والیبال بیدخت )

و دیگر برنامه هایی که در صورت ابلاغ از سوی مسئولین هیئت های ورزشی بیدخت در همین وبسایت اطلاع رسانی خواهد شد .

روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت