دردومین روز از اردیبهشت ماه ۹۷ به همت کمیته پیشکسوتان ورزش بیدخت و هیات کشتی  ، پیشکسوتان و قدیمی های ورزش کشتی بیدخت گرد هم امدند و در خصوص کشتی به تبادل نظر پرداختند . در ابتدای این جلسه مسئول کمیته پیشکسوتان نمایندگی ورزش بیدخت در خصوص وجود اتحاد و همدلی در بین تمامی ورزشکاران بخصوص در رشته هایی که سابقه طولانی در بیدخت دارند سخن به میان اورده و افزودند تجربه و علم روز داشتن دو بال یک پرنده اند که با در کنار هم بودن اینها موفقیت در ورزش حاصل می شود . دکتر قرچه  ورزشهای قدیمی بیدخت را کشتی و وفوتبال مثال زدند و گفتند با حمایت و همراهی بزرگان و مربیان قدیمی این رشته ها اینده بهتری می توان متصور شد . دکتر قرچه گریزی به فوتبال زدند و استقبال از کلاسهای اموزشی فوتسال و حضور نونهالان و نوجوانان را دلیل بر حضور پیشکسوتان در کنار مربیان جوان و بروز و نیز عدم حضور حاشیه در ان دانستند . حاج آقای کلانتری مسئول هیات کشتی بدخت نیز تشکیل این جلسه را استفاه از تجربیات قدیمی های کشتی بیدخت دانسته و افزودند قطعا با راهکارها و نظرات این عزیزان کشتی موفقتر خواهد بود .

در ادامه این جلسه کلیه حاضرین به بیان نظرات ، پیشنهادات و راهکارهایی در جهت ارتقاء کشتی پرداختند و خوستار رفع  ایرادات و مشکلات  شدند . از نکات مهم در این جلسه تصمیم به برگزاری کلاسهای متعدد برای سنین مختلف و استفاده از مربیان با تجربه و بومی می توان اشاره کرد .

این جلسه که به  مدت ۳/۵ ساعت و تا پاسی از شب در محل تربیت بدنی بیدخت به طول انجامید در نوع خودبرای اولین بار در شهر بیدخت برگزار می شد  که  روزهای روشن برای کشتی بیدخت را نوید می داد .

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بیدخت نیزضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور تمامی پیشکسوتان و مربیان کشتی بیدخت در سنوات گذشته تقدیر نموده و ضمن تشکر از مسئول کمسته پیشکسوتان خواستار برگزاری این جلسات  برای تمامی پیشکسوتان در رشته های مختلف شدند .

ورزش و جوانان بیدخت