همزمان با اغاز هفته امور تربیتی در هشتم اسفند ماه ۴ نفر از قهرمانان ورزشی شهرستان که موفق به کسب مقام اول المپیاد ورزشهای همگانی استان شده اند میهمان مدیریت اموزش و پرورش گناباد بودند.  در این جلسه مدیریت اموزش و پرورش گناباد از حضور جامعه فرهنگی در حیطه ورزشی همزمان با دیگر حیطه های اموزشی تجلیل نموده و اظهار داشتند  قطعا با حمایت و تعامل دستگاه های اجرایی شهرستان در بسیاری از رشته های ورزشی جوانان با استعداد گنابادی حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. دکتر محمدپور  افزودند اموزش و پرورش گناباد با داشتن مجموعه های متعدد ورزشی امادگی کاملی برای برگزاری دوره های اموزشی  تخصصی داشته و با وجود نیروهای توانمند و البته رایزنی با متخصصان ورزشی کشور  و برگزاری سمینارهای علمی تخصصی در رشته های مختلف ورزشی  اینده بسیار روشنی نیز پیش بینی  می شود.

معاونت پرورشی و تربیت بدنی اموزش و پرورش نیز ضمن تشکر از معلمانی که در رویدادهای ورزشی شهرستان فعال هستند افزودند با  تزریق نیروهای جوان ،متعهد و البته متخصص به بدنه اموزش و پرورش گناباد خوشبختانه تیم های ورزشی فرهنگیان گناباد نفس تازه ای گرفته و این معاونت امادگی کامل خود  برای حمایت از این عزیزان اعلام می نماید .

اقای پورعیدی ضمن تبریک اغاز هفته امور تربیتی اظهار داشتند تربیت بدنی اموزش و پرورش با داشتن زیر ساختهای متعدد ورزشی در بسیاری از رشته های ورزشی می تواند میزبان مسابقات بوده و با داشتن مربیان با تجربه این مسابقات را به نحو احسن برگزار نماید . معاونت تربیت بدنی ضمن تشکر از همکاری و تعامل بسیار خوب ریاست اداره ورزش و جوانان جناب اقای امینی با اموزش و پرورش در برگزاری مسابقات و برنامه های ورزشی افزودند در بعد ورزش در بسیاری از موارد انگونه که باید  تقدیر ها به نحو مطلوب انجام نمی شود و همین امر نباید باعث دلسرد شدن ورزشکاران گردد بلکه باید با پشتکار زیاد و کسب موفقیت های متعدد مسولین را برای توجه بیشتر به مقوله تربیت بدنی  راغب نمایند .  اعضاء تیم بمناسبت هفته امور تربیتی از اقای پورعیدی با تقدیم دسته گلی تجلیل نمودند. از سوی مدیریت و معاونت تربیت بدنی اموزش و پرورش از اعضاء تیم داژبال شهرستان که مجوز  حضور در رقابتهای  کشوری را کسب نموده اند در پایان برنامه با اهدا تقدیر نامه و جایزه تقدیر شد .