به مناسبت ولادت حضرت علی ع و روز پدر ورزش و جوانان بیدخت با همکاری هیئت بومی محلی و همگانی اولین مسابقه طناب کشی خانوادگی ویژه آقایان را برگزار نمود. این مسابقات که در روز سه شنبه ۲۲ فرودین ماه ۹۶ در محل استادیوم دکتر نقره بیدخت برگزار می شد ۹ تیم حضور داشتند که بعد از ۱۸ رقابت تیمهای برتر مشخص شدند . مسئول نمایندگی ورزش و جوانان افزود در جهت تشویق خانواده ها و حضور پدران و پسران و افراد خانواده در قالب یک تیم ورزشی این رقابتها برنامه ریزی و برگزار شد . قاسم زاده افزود در این مسابقات تیم های خانواده های احمدی ، محمدی(هیئت فوتبال) ، محمدی (بومی محلی) ، صفری (بیمه پاسارگاد) ، طاهری ، زمانی ، ترکاء(باشگاه غدیر ) ، عباسی(هیئت کشتی) ،خادمی حضور داشتند که در پایان تیم های طاهری ، زمانی و محمدی موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند .

قاسم زاده ضمن تشکر از هیئت بومی محلی شهرستان جناب اقای بابایی و رجب نژاد بخاطر همراهی و داوری مسابقات از مسئولین برگزاری این مسابقات در شهر بیدخت اقایان مظفری ، لشکری نیکخواه و کاظمی و محمدی  تقدیر نمودند.

در پایان با حضور اعضاء محترم شورای اسلامی  و از سوی ورزش و جوانان بیدخت و هیئت بومی محلی گناباد به تیم های اول و دوم لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد . از این رقابتها استقبال قابل ملاحظه ای صورت گرفت که خود نشان دهنده علاقه مردم به مسابقات ورزشی در قالب برخی برنامه های همگانی و بومی دارد .

ورزش و جوانان بیدخت