سالن ورزشی تربیت بدنی بیدخت در روز سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ میزبان ۷۰۰ دانش آموز دختر شهرستان در جشن تکلیف بود .

تربیت بدنی بیدخت در جهت اشاعه فرهنگ نماز این سالن را به صورت رایگان در اختیار اموزش و پرورش شهرستان جهت برگزاری این جشن قرار داده است .

متاسفانه سایت های خبری شهرستان با درج نام اشتباه سالن و حتی شهر برگزاری ان به نشر خبر پرداخته اند که شایسته بود در این مورد اطلاعات بیشتری دریافت می نمودند .

photo_2016-04-26_15-39-52 photo_2016-04-26_15-39-55

روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت

 


 1. هادی پوررضا گفت:

  جناب قاسم زاده عزیز

  برای شما که نام یک رسانه را برای خود یدک می کشید بسیار متاسف شدم که بدون هیچگونه تحقیقی اشتباه سایت های خبری ندای گناباد و گناپا را در سایت خودتان پررنگ جلوه نموده اید.

  اگر این اقدام ما از روی قصد و غرض بود که سایرهای خبرهای شما را در سایت منتشر نمی کردیم و لذا شایسته است از این اقدامات کاملا مبتدی جلوگیری می نمودید نه اینکه با این اقدام سبب بروز کدورت های بی مورد شوید

  شایسته بود مثل سایر کاربران این سایت ها این اشتباه را به ما گوشزد می نمودید نه اینکه در بوق و کرنا نمایید.

  یاعلی

  • تربیت بدنی بیدخت گفت:

   با سلام و عرض ادب
   اگر در سایت ملاحظه فرمایید هیچگونه بی ادبی و خدای ناکرده جسارتی صورت نگرفته که شما فرمودید. ضمنا شما به عنوان یک خبرنگار در درج خبر باید دقت کافی را داشته و نیز صبور باشید تا با یک نقد ساده و به حق بر نیاشوبید .ضمنا از اطلاع رسانی خبر های ورزش بیدخت که منتی بر سر ما نهاده اید بسیار بسیار سپاسگزاریم
   موفق باشید

 2. بیدخت گفت:

  با سلام
  واقعا جای بسی تعجب است از یک خبرنگار محترم شهرستان که با یک تذکر این چنین ناراحت شده اند . شما که برخی مواقع به همه می پیچید و انتظار صبوری دارید حالا یه بنده خدایی یه تذکر داده اند و اصلاح کردید …این صحبت ها از یک خبرنگار واقعا تعجب اور است … مگه شهرستان چقدر وسعت داره یا چقدر سخته یه خبر رو بعد از تایید کامل چاپ کنید .