تربیت بدنی بیدخت همانند سنوات گذشته در دهه فجر و همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقات و برنامه های فرهنگی ورزشی متنوعی برگزار می نماید . مسئول ورزش و جوانان بیدخت بیان داشت : برنامه های ورزش امسال نیز با شکوه تر و منظم تر از پارسال با همکاری تمامی جوانان ورزشی و انقلابی شهر بیدخت برگزار خواهد شد . یاسر قاسم زاده افزود :  یکی از برنامه های اصلی که بیشترین تماشاگر را همه ساله به سمت سالنهای ورزشی بیدخت می کشاند مسابقات جام فجر بیدخت بوده که امسال نیز طبق برنامه ریزی های انجام شده از ۱۲ بهمن ماه با حضور تقریبی ۱۴ تیم برگزار می شود .

ایشان افزودند : از دیگر برنامه های امسال برگزاری مسابقات ژیمناستیک ، والیبال ، بومی محلی ، پیاده روی و رژه سوارکاران و … می باشد که با همکاری تمامی مسئولین شهر بیدخت  در ستاد دهه فجر مصوب  و برگزار خواهد شد .

قاسم زاده از تمامی مسئولین بیدخت بخصوص شهردار محترم و اعضاء شورای اسلامی ،  مسئولین ستاد دهه فجر ،پایگاه مقاومت شهید بقایی و حوزه امام حسین ع و نمایندگی امور صنفی بیدخت تشکر ویژه ای داشته و از حمایت های همه ساله مدیریت محترم اموزش و پرورش شهرستان و همکارانشان در کارشناسی و معاونت تربیت بدنی شهرستان تجلیل نمودند.

قاسم زاده افزود : در جهت میزبانی از مسابقات در سالنهای ورزشی؛ بهسازی سیستم روشنایی و  خط کشی زمینها و دیگر موارد لازم توسط مدیریت سالنهای ورزشی بیدخت (اقای نیکخواه ) انجام شده و همچنین در اواسط بهمن ماه نیز با همکاری شهرداری بیدخت و تربیت بدنی عملیات بذر پاشی و کشت نشاء استادیوم ورزشی دکتر نقره بیدخت جهت مسابقات چهار جانبه فوتبال در بهار ۱۳۹۵ اغاز می شود . (برنامه کامل مسابقات در جدول ذیل امده است)

Slide1

 

روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت


  1. بیدخت گفت:

    دم شما گرم
    خدایش از گناباد فعالتر و با برنامه های بیشتر و بهتر
    جوانان بیدختی قدر خود را بدانید ….. مرحبا