با همکاری برخی دوستان ورزشی ایرادات سیستم روشنایی داخل سالن فوتسال و سیستم تهویه در روز ۵ شنبه ۲۳ اردیبهششت ماه بر طرف گردید .

با تشکر از اقایان رحمت الله کاظمی ، رضا نیکخواه ، ژیان و علی اصغری که به مدت ۷ ساعت مداوم در داخل سالن همکاری داشتند .

ورزش و جوانان بیدخت


 1. بیدخت گفت:

  اقای قاسم زاده سلام
  خیلی جالب نیست که شما کارها رو به دست دیگران بسپارید و بعد گزارشش رو به نفع خودتان بگذارید .
  چرا شما باید در جای دیگری باشید و دوستان در اینجا کارهای شما را انجام دهند . اقای نیکخواه همه زحمات تربیت بدنی رو انجام می دهند و هیچ پولی دریافت نمی کنند ….دلیلش چیست ؟؟؟

  • تربیت بدنی بیدخت گفت:

   با سلام
   کاملا حق با شماست .امیدوارم اقای بقایی که مسئول جدید تربیت بدنی هستند در اسرع وقت این مسولیت را بر عهده گرفته و با توجه به شناخت از این مرد بزرگوار بسیاری از مشکلات تربیت بدنی برطرف خواهد شد .

 2. بیدخت گفت:

  واقعا جای تعجب دارد …. چرا ما بیدخیها زیر اب همو میزنیم بعد غریبه ها باید بیان برای ما ریاست کنن….. واقعا جای تعجب داره….. کاش اقای نیکخواه خودشان نظر بدن و حقیقت امر و بگن

 3. محمد گفت:

  سلام و خدا قوت به همه ورزشی های بیدخت
  با دیدن برخی نظرات موارد زیر به نظرم باید گفته شود :
  ۱-* برگزاری یک جلسه با حضور همه مدیران ورزشی قبل بیدخت و ارزیابی برنامه ها و تذکر به برخی کم کاریهایی که اتفاق می افتد
  ۲- حقیقت در دو سال گذشته بیان می کند افرادی که مسئولین هیئت های ورزشی بیدخت هستند نسبت به قبل بسیار فعالتر از قبل و جوان شده اند. در چند سال گذشته هیئت سوارکاری ما اصلا روی کاغذ هم نبود ، هیئت رزمی خانم ها ما در سایه کار می کردند هیئت کشتی در خواب ناز بود اما الان خدایی بهتر شده اند
  ۳- تا زمانی که از دور نظاره گر باشیم چیزی قابل حل نیست باید وارد عرصه شد…. ضمنا باید جانشین خوبی برای مسئول قبلی انتخاب کرد.
  ۴- در دوره های قبل من ندیدم کسی بالابر بیاره سالن …تا جایی که من میدونم از جرثقیل اقای عباسی استفاده می شده است!!!