جناب آقای مهندس آقایی ریاست  محترم فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی روز چهار شنبه ۲۱ / ۸ / ۹۳ در ساعت ۱۴ به صورت سر زده از مجموعه ورزشی بیدخت و چمن ورزشی دکتر نقره بازدید بعمل آوردند .

در این بازدید آقای قاسم زاده ضمن تشریح فعالیت های انجام شده در بحث نگهداری سالن ورزشی و چمن ورزشی و نیز هزینه های انجام شده در مورد حفاری ها و بازسازی های صورت گرفته خاطر نشان نمودند که ورزش و جوانان بیدخت تنها از سوی در امد های تنها سالن ورزشی و نیز کمک خانواده خیر محترم دکتر نقره ( در مورد چمن ورزشی ) این کارها را صورت داده و برای استمرار فعالیت های ورزشی و نگهداری فضاهای موجود کمک از سوی اداره کل احساس می شود .

در این بازدید که آقای شاهدوست نیز حضور داشتند به تایید عملکرد ورزش و جوانان بیدخت پرداخته و  ابراز داشتند این موارد تنها با همت یک نیروی انسانی (نیکخواه) انجام می شود . در ادامه  جناب آقای مهندس آقایی از فضای ورزشی سالن و چمن تقدیر ویژه ای داشته و بیان نمودند که در سالن های تحت پوشش ورزش و جوانان شهرستان سالن ورزشی بیدخت از لحاظ نگهداری کف پوش و وجود و طراحی رختکن و … حرف اول را در شهرستان می زند .

ریاست فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان قول مساعد در جهت جذب اعتبار برای رختکن و سرویس بهداشتی و تعمیر آب پاش های چمن ورزشی دکتر نقره در سال ۹۴ – ۹۳ دادند .

روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت