نمایندگی ورزش و جوانان بیدخت با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر بیدخت برای اولین دوره جشنواره  بومی محلی برگزار نمود . یاسر قاسم زاده افزود در این دوره از مسابقات تیم های شرکت کننده در دو رشته کبدی و طناب کشی با یکدیگر به رقابت پرداختند .

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بیدخت افزود : با توجه به اینکه در گذشته ها افراد بومی در این شهر بازی های متنوعی از قبیل کبدی ، طناب کشی ، پله ، هفت سنگ و… انجام می داده اند و در جهت اشنایی جوانان با این ورزشهای بومی برگزاری این جشنواره احساس می شد که با استقبال پرشور همشهریان بیدختی مواجه شد .

در این جشنواره گروه محلی هاتف به سرپرستی اقای عبدالله زاده به اجرای رقص محلی پرداختند . در پایان از سوی ورزش و جوانان بیدخت و ریاست محترم شورای اسلامی جناب اقای امینی  به نفرات برتر جوایزی اهدا شد . ریاست وزش و جوانان شهرستان جناب اقای فاضلی  و هیئت همراه ، اعضا شورای اسلامی بیدخت  از مسئولین حاضر در این مسابقات بودند. داوری این مسابقات بر عهده اقایان کاظمی ، ترکاء، نیکخواه  بوده است .

DSC05391DSC05470 DSC05392 DSC05417 DSC05419 DSC05424 DSC05433 DSC05434 DSC05477DSC05457 DSC05483

 

عکس : مهدی دهمرده

روابط عمومی ورزش و جوانان شهر بیدخت


  1. بیدخت گفت:

    بسیار برنامه عالی بود…من برای اولین ساله این برنامه رو می بینم در بیدخت اجرا میشه…دوستان جاهای دیگه برگزار می کردن اما برای بچه ها فقط و در وسعت خیلی کوچیکتر ….واقعا از لحظه شاد و یاداوری بازهای قدیمی و اینکه جمعیت زیادی شامل بیدختیها و مسافرا امده بودند لذت بردم….دم همه برگزار کنندگانش گرم …. از ایده برگزاری این مسابقه از سوی هر شخصی بوده باید تقدیر کرد