کشتی گیران شهر بیدخت در رده های نونهالان و نوجوانان در مسابقات اموزشگا ه های شهرستان که در روز جمعه ۱۳ اسفند ماه برگزار شد خوش درخشیدند. این دوره از مسابقات که در سالن شهید رجایی گناباد برگزار  شد  کشتی گیران بیدختی دوازده عنوان به دست اوردند. در مراسم پایانی  با حضور مسئولین اموزش و پرورش شهرستان و ه.یئت کشتی به افراد برگزیده لوح تقدیر و مدال اهدا گردید .

اقای محمدباقر عباسی مقام اول دروزن۵۴کیلوگرم

اقای همایون عباسی مقام اول در وزن۴۵ کیلوگرم

اقای امیررضاسنجری مقام اول

اقای حمیدرضا رمضانی مقام سوم دروزن۳۸ کیلوگرم

اقای علیرضا میرعلیزاده مقام سوم دروزن۳۵کیلوگرم

اقای محمدعلی عباسی مقام سوم در وزن۳۵ کیلوگرم

آقای عادل دولتخواه در وزن ۷۳ کیلوگرم نونهالان اول

آقای ابوالفضل زیبا در وزن ۱۰۰ کیلوگرم نوجوانان مقام دوم

آقای شکاری در وزن ۵۸کیلوگرم نونهالان مقام اول

وجناب آقای علی دادمند در وزن۵۸ نونهالان مقام دوم

اقای وثوقی مقام دوم

اقای مصطفی رجبی مقام سوم

 

ورزش و جوانان بیدخت از مسئولین محترم هیئت کشتی  اقایان مهدوی ،فخاری و کاظمی و نیز مربیان این تیم اقایان دست داده ،عباسی و زیبا که در امسال و سنوات گذشته زحمات زیادی برای این ورزشکاران متحمل شده اند و نیز   از  زحمات مسئولین برگزار کننده این دوره از مسابقات اقایان علیپور و نیکخواه قدردانی می نماید

از سوی ریاست محترم شورای اسلامی شهر بیدخت جناب اقای امینی و دیگر اعضا محترم شورای اسلامی  برای نفرات اول مبلغ ۱۰۰ هزار تومان ،مقام دوم ۵۰ هزار تومان و مقام سوم ۲۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است که تقدیم این قهرمانان خواهد شد .

با تشکر از تمامی عزیزان هیئت کشتی ،با توجه با افتتاح  خانه کشتی شهرستان در شهر بیدخت و نیز حضور حداکثری کشتی گیران بیدخت در این مسابقات امیدواریم در سال اینده نیز ضمن اهتمام بیشتر به تمرینات تخصصی زمینه حضور پررنگ تر در این مسابقات فراهم شود .


ورزش و جوانان بیدخت