با حول قوه الهی و همکاری ورزشکاران و مسئولین شهر بیدخت اولین خانه رزمی شهرستان در شهر بیدخت افتتاح شد . در مراسم افتتاحیه که در ۲۲ اردیبهشت ماه در محل سالن شهید خاکی بیدخت برگزار شد جودوکاران و ژیمناستها به اجرای حرکات نمایشی و اجرای فن پرداختند . در این برنامه اقای الهی مسئول محترم پایگاه شهید بقایی و مسئول هیئت رزمی بیدخت به ارائه گزارش پرداخته و از استقبال بسیار زیاد جودوکاران در این شهر سخن گفتند . محسن الهی همچنین در خصوص هزینه کرد ۸ میلیون تومانی برای راه اندازی این سالن صحبت نمودند و افزودند در این راه ناحیه سپاه ، شورای اسلامی و شهرداری بیدخت و خیرین همراهی کرده اند و در ادامه همراهی دیگر عزیزان برای ادامه فعالیت این خانه احساس می شود . در ادامه ارائه گزارش فعالیت های ورزش و جوانان بیدخت از سوی مسئول تربیت بدنی ارائه شد . ایشان افزود هم اکنون بیدخت دارای سه خانه تخصصی ورزش می باشد که در شهرستان های اطراف بی سابقه می باشد . ایشان ضمن تشکر از فرماندهی محترم سپاه شهرستان جناب سرهنگ ابراهیم زاده و مسئول محترم تربیت بدنی جناب سرهنگ نجف زاده و فرماندهی حوزه امام حسین ع بیدخت خاطر نشان نمودند با تعامل پایگاه شهید بقایی و تربیت بدنی بیدخت این سالن تجهیز و اماده استفاده برای ورزشهای رزمی شده است . در ادامه جناب سرهنگ ابراهیم زاده در خصوص برنامه های ورزشی سپاه در شهر بیدخت سخنرانی نمودند و افزودند که شهر بیدخت یکی از نقاط پر استعداد در بحث ورزش شهرستان می باشد و ناحیه سپاه گناباد نیز به این امر اگاه می باشد برای همین منظور در بحث توسعه ورزشی این شهر همت گماشته است. ایشان از حضور خانواده معزز شهدا در این برنامه تجلیل کردند. در این برنامه  جناب سرهنگ نجف زاده قول پیگیری برخی ملزومات ورزشی و تشک مخصوص جودو و تکواندو در اینده نزدیک به بیدخت را دادند.

در انتهای برنامه ازمربیان فعال رشته جودو اقایان اسکندری و یعقوبی ؛ جودوکاران که موفق به دریافت کمربند شده بودند و نیز اعضا تیم ژیمناستیک شهرستان که در استان مقام سوم  از ان خود نموده بودند تجلیل شد.

بیدخت در حدود  ۸۰۰ ورزشکار سازمان یافته داشته که ۱۱۰ بانوی ورزشکار در این شهر فعالیت مستمر دارند . همچنین در بیدخت ۱۰ هیئت ورزشی و ۲۳ مربی دارای فعالیت می باشد .

(علاقمندان برای استفاده از خانه رزمی با اقای الهی هماهنگ نمایند ۰۹۱۵۵۳۳۵۴۶۸)

ورزش و جوانان بیدخت