در روزهای ابتدایی دهه فجر ۱۳۹۳ تربیت بدنی بیدخت و هیئت های ورزشی والیبال و باستانی مسابقات و برنامه های خود را برگزار نمودند .

در رشته والیبال بانوان که با حضور ۷ تیم در روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه برگزار شد تیم های تربیت بدنی بیدخت ، کوثر و اوا و بیلند (مشترکا ) حائز عناوین برتر شدند . در مراسم اختتامیه این مسابقات که اعضائ محترم شورای اسلامی بیدخت ، مسئول محترم ورزش و جوانان شهرستان گناباد و بیدخت سرکار خانم ها قادری و حسینی حضور داشتند به تیم های برتر لوح تقدیر و جوایز نقدی (۱۰۰ هزار تومان ، ۸۰ هزار تومان و ۵۰ هزار تومان ) اهدا شد .

در این دوره از مسابقات سرکار خانم ها امیر ی و مهدوی داوری و سرکار خانمها رفیعی و شکاری مسئولیت برگزاری مسابقات را برعهده داشتند. شورای محترم اسلامی بیدخت نیز به تیم برتر مبلغ یک میلیون ریال جایزه  اهدا نمود . در اقدامی خیر خواهانه تیم کوثر و تربیت بدنی بیدخت جوایز نقدی خود را به خانه کوثر تقدیم نمودند .

در دیگر برنامه  در روز ۱۳ بهمن ماه نیز باستانی کاران گود غدیر و صالح نیز به اجرای مراسم نمایشی باستانی پرداختند . در این مراسم که با حضور پرشور مسئولین و همشهریان برگزار شد باستانی کاران به اجرای حرکات نمایشی با همسویی مرشد پرداختند . در این مراسم پرشور مسئولین محترم شهرستان اقایان شاهدوست ریاست تربیت بدنی گناباد ، سالاری معاونت محترم تربیت بدنی و پرورشی آموزش و پرورش و همکارانشان ، بقایی مسئول ستاد دهه فجر ، میرزایی و شکوهی مسئول پایگاه شهید بقایی و کانون شهدای مسجد جامع و نیز اعضاء محترم شورای اسلامی و شهردار محترم،خانواده محترم شهدا و مسئولین تمامی هیئت های ورزشی بیدخت و فرماندهی محترم کلانتری بیدخت ، مسئولین محترم هیئت باستانی گناباد و … حضور داشتند .

دیگر برنامه های ورزش و جوانان بیدخت در طول ایام الله فجر ۹۳ :میزبانی مسابقات ژیمناستیک دانش آموزی شهرستان در ۱۴ و ۱۹ بهمن ماه ، پیاده روی همگانی در ۱۶ بهمن ماه ، مسابقات آمادگی جسمانی بانوان در ۱۵ بهمن ماه و مسابقات فوتسال جام فجر در طول دهه فجر می باشد .

روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت

DSC04416 DSC04437 DSC04444 DSC04446 DSC04456