با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان گناباد و بجستان جناب اقای دکتر رجایی و و فرماندار محترم شهرستان جناب اقای صائمی فرد و فرمانده محترم سپاه پاسدارن شهرستان گناباد جناب سرهنگ ابراهیم زاده و اعضاء محترم شورای اسلامی و شهردار محترم مسئولین نظامی ، انتظامی و روحانیون معزز و خانواده محترم شهدا ، مراسم اختتامیه فوتسال بیدخت جام فجر با حال و هوای خاصی برگزار شد .

در مسابقه فینال که دو تیم پایگاه شهید بقایی بیدخت و پایگاه شهید علی حسینی رو درروی یکدیگر قرار گرفته بودند ،  تیم پایگاه شهید بقایی موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی دست یابد .

در شروع مراسم اختتامیه که با تلاوت قران کریم اغاز شد اقای لشکری مسئول اجرایی مسابقات گزارش مسابقات را ارائه نموده و در ادامه اقای قاسم زاده مسئول تربیت بدنی بیدخت ضمن خوش آمدگویی به حضار برنامه مختصری از فعالیت های ورزش و جوانان بیدخت در دهه فجر ۹۳ ارائه نمودند .

در ادامه از مسئولین فنی و اجرایی و داوران مسابقات تقدیر بعمل امده و جوایز تیم های اول و دوم به بازیکنان و کادر تیم ها اهدا شد .

جوایز تیم های برتر  مبلغ ۶ میلیون ریال و  ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال تعیین شده و به باشگاه ها تقدیم شد .

ورزش و جوانان بیدخت از حضور تماشاگران فهیم و ورزشی و نیز حضور مسئولین شهر بیدخت و شهرستان گناباد به جهت حضور در این مراسم تقدیر و تشکر نموده و تشکر ویژه ای نیز از مسئولین محترم ستاد دهه فجر بیدخت به جهت همراهی در مراسمات دهه فجر دارد .

روابط عمومی ورزش و جوانان بیدخت

 

DSC04625 DSC04630 DSC04638 DSC04646 DSC04651 DSC04655


  1. گناباد گفت:

    با سلام و خسته نباشید سطح مسابقات بیدخت بسیار خوب بود فقظ تنها مشکل این دوره این بود که دور دوم بسیار فشرده بود و فرصت استراحت برای تیمها فراهم نبود.ممنون