همزمان با سالروز حضرت امام خمینی ره به ایران ورزشکاران و مسئولین هیئت های ورزشی بیدخت هم پای دیگر همشریان در رژه همگانی شرکت نمودند . در این مراسم حضور سوارکاران هیئت سوارکاری بیدخت به مسئولیت اقای هاشمی نمود زیبایی به این رژه داده بود .

همچنین رقابت های حساس و زیبای فوتسال جام فجر بیدخت یادواره شهدای اتش نشان نیز از ۱۱ بهمن ماه اغاز شد . در مراسم افتتاحیه ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان گناباد و هیئت همراه حضور داشتند . این رقابت ها تا ۲۱ بهمن ماه طبق برنامه ادامه دارد .

با توجه به  اطلاعیه قبلی در خصوص برنامه های ورزشی در دهه فجر برخی تغییرات حاصله به شرح ذیل می باشد :

۱- پیاده روی همگانی و غبار روبی مزار شهدا در روز ۵ شنبه ۱۴ بهمن ماه ساعت ۱۵:۳۰ از جلوی پایگاه شهید بقایی اغاز خواهد شد . در پایان نیز به قید قرعه به ۲۲ شرکت کننده جایزه اهدا می شود .

۲- مسابقات ژیمناستیک بر طبق برنامه در ۱۳ و ۲۰ بهمن ماه ساعت ۸ صبح در سالن ژیمناستیک بیدخت در دو بخش پسران و دختران برگزار می شود .

۳- مسابقات بدنسازی و پرس و لیفت قدرتی نیز به روز یک شنبه ۱۷ بهمن ماه ساعت ۱۸ منتقل شده است . متقاضیان جهت ثبت نام به اقای ترکاء باشگاه بدنسازی غدیر مراجعه نمایند .

۴- مسابقات تنیس روی میز نیز به دلیل تداخل برنامه با رزمایش گردان به روز ۲۰ و ۲۱ بهمن انتقال یافت .

۵- مسابقه تعادلی دوچرخه سواری نیز در روز ۵ شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۴ در محل میدان بسیج اغاز می شود . متقاضیان تا ۲۰ بهمن ماه مهلت دارند تا به اقایان ابوالفضل صفری و رضا نیکخواه مراجعه نمایند .

۶- مسابقه برترین عکس از مراسمات ورزشی نیز از ۱۲ بهمن تا ۲۲ بهمن برگزار می شود . علاقمندان عکسهایی که در ارتباط با برنامه های ورزشی بیدخت در دهه فجر می باشد را به شماره تلگرام ۰۹۱۵۴۳۵۵۸۵۰ اقای علی اکبری  ارسال نمایند . به برترین عکس ورزشی از سوی اقای علی اکبری دبیر هیئت فوتبال بیدخت جایزه نقدی یک میلیون ریالی اهداء می گردد.

۷- برنامه کوهنوردی نیز در روز جمعه ۱۵ بهمن ماه بر اساس برنامه هفتگی با سرپرستی جناب اقای میثمی برگزار می شود علاقمندان برای حضور در این برنامه با اقای میثمی هماهنگی لازم را بعمل اورند . ۰۹۱۵۵۳۳۳۰۸۱۲

۸- افتتاحیه خانه کشتی بیدخت نیز در صورت مهیا شدن موارد  مقدماتی در ۲۰ بهمن برگزار می شود .

۹- اجرای باستانی کاران نیز بر اساس برنامه قبلی در ۱۸ بهمن ماه ساعت ۲۰ در محل سالن گود غدیر برگزار می شود .

۱۰ – اطلاعات تکمیلی در خصوص نتایج مسابقات فوتسال جام فجر بیدخت را می توانید در کانال خبری این مسابقات به ادرس

https://t.me/joinchat/AAAAAEC_evFUZhSHiFsoZQ      پیگیری نمایید .

ورزش و جوانان  بیدخت